jakho

kdy se peče pečivo do pekáren ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pekárny pečou klidně i v noci…

Další odpovědi
Miroslavst

Je to sice neslušné odpovídat otázkou, ale musím. Proč by se mělo péct pečivo do pekáren?

atriplex

V současné době se v pekárnách peče celý den, protože musí neustále doplňovat zboží, jakmile supermarket zavolá.

panenka

Pekárny pečou furt v pekarnách se dělá na dvousměnný provoz.

martina1

Jak v které pekárně.U nás pečou ode 4h ráno asi do 3h odpoledne.Na v půl páté si občas o noční odskočíme pro koláčky-ještě teplé:-)

flodur

Pečivo se nepeče do pekáren.Pečivo se peče v pekárnách!To by se ti pekaři měli kdyby jim to tam vozili napečené.