Avatar uživatele
anonym

Kdy se napíše: Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce?

Dřív sem si myslea, že je otázka uzamčený, pokud je starší jak půl roku, ale dnesk sem videla otázku, kterou někdo přidal před hodinou a je už uzavřená, jak to?
Doplňuji:
Qimby: Takže když ti teď dá palec na tvoji odpověď, tak to znamená, že už nikdo jiný nebude moci odpovědět na moji otázku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789, Dane, Agneta před 3518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Když ten, co jí položí, označí nějakou odpověd jako správnou, tak se otázka uzamkne.
Doplňuji:
Ano, viz. diskuse.

Upravil/a: Quimby

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Otázka se uzamkne

  1. ´časem´
  2. okamžitě poté, co tazatel NOMINUJE některou z odpovědí – tedy ´opalcovat´ ji může

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Otázku môže jej autor azavrieť kliknutím na ´nominaci´ podľa neho najlepšej odpovede, nie na palček. Palčekom „len hodnotí“ odpoveď
Doplňuji:
ako jedna z možností je priame uzavretie otázky adminom – stáva sa, ak admin nechce zrušiť otázku, ale súčasne chce zastaviť pridávanie odpovedí, z jemu známeho dôvodu…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

může psát zde do debaty

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Quimby >>> to je pravda? to se mi nechce věřit

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Quimby

Ale upřímně se mi to zamknutí nelíbí, protože já sem to třeba poprvý udělal omylem, sem myslel, že se ta otázka jen označí jako, že se mi líbí a ne, že se to celé zamkne.

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Hana1111>>>> takže podle Quimbyho když teď jeho odpověďi dáš bod, tak se uzavře

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Quimby

Koukej: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektery-kabely-maji-kontakt-pro-uzemeni-a-nektery-ne
To je jedna moje otázka, označil sem odpověd od mosoje, takže dostal vedle palec, posunul se na první místo a otázka se zamkla.

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Quimby

Si najděte nějakou svojí starou otázku, vyberte si odpověd, klikněte na nominace pod ní a uvidíte :)

před 3518 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek