petulik

Kdy se mohou prodat štěnata?

Mohou se štěnátka prodat hned po narozeni a odkojení bez odčervení a očkování,kdy se jde na první očkování a odčervení se štěnátkem???

Nejlepší odpověď
člověk

nejidealnéjší doba je po osmém týdnu,kdy také můžou dostat medikamenty na odčervení a proti psince,pokud je nebudete odčervovat sám zdělte to prosím novému majiteli
jinak už v konzervách pro mladé psy jsou prostředky na odčervování,ale to vám poradí váš zvěrolékař

Další odpovědi
nabubindes

ano můžeš! tvoje odpovědnost ti to však nedovolí, prahneš po informacích, navštiv nejbližšího MVDr. v bydlišti, ten vám všem pomůže.

ReHu

Určitě ne hned po narození. To dělaji jen nezodpovědní mnnožitelé.
Vhodné je v cca 8 týdnech.

Zdroj: http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/