rmajlka007

Kdy se mazat před opalováním?

Určitě se doporučuje mazat se nějakou dobu před tím, než vyjdeme na slunce. Je ale „trvanlivost“ krému nějak omezená? Vadí, když se namažu ještě večer předchozího dne, bude stále ten krém plnit svou funkci?

Nejlepší odpověď
marci1

Ideální je namazat se krémem 15 minut před opalováním.
http://www.ger­netic.cz/kosme­ticka-poradna/opalo­vani/?tx_kbdis­play_pi_cached[view]=33&cHash­=d3c3859c934716ffce­bace7f35d27581

Další odpovědi
anonym

WTF??? to už jsi namazaná???
😁
Pokud se namažeš večer, utřeš krém do nočního odění (a prostěradla…).
Namaž se těsně před tím, než vylezeš ven (a je jedno, jestli do stínu slunečníku ve vichru hodpodského větráku někam na ´zahrádku´*) a nebo se vyplacatíš přímo na sluníčku.
___
*) podle lokální intenzity slunění jen zvol správný ochranný faktor