Avatar uživatele
annas

Kdy se dostali Šmoulové poprvé na filmové plátno či na televizní obrazovku?

Kdysi se zpívala písnička, že každý má šmouly rád, protože se umí smát i prát.

Nyní se objevil nový film 3D.

Když Šmouly uvedla znova TV Barrandov, začalo se jim říkat „malí odéesáčci“. Nevíte proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Adlim, rynek878, Andělé, chudst, Drap, anonym před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
žolik

Tak to bych tipovala,rok-1984,do dnes mám gramodesku celou v televizi to bylo 1984,můj syn je miloval.Dala jsem si tu práci a našla gramodesku,ŠMO­ULOVE,nahráno,le­den-únor 1988,dabink,BAMBINI DI PRAGA,sbormistr Bohumil Kulinský ml.GEMINIa Bezinky,KAREL VAGNER se svým orchestrem.LADISLAV ŠTAIDL se svým orchestrem.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

První černobílý film vznikl v roce 1965 a trval 90 minut.

A proc se jim zacalo rikat ODSacci? (Slysim to od vas poprve, ale neni to treba proto, ze jsou modri? Jestli je za tim nejak i neco hlubsiho, nejaka jejich hierarchie, apod., to netusim, Smouliky jsem nevidel uz nejakych 15 let.)

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0mou­lov%C3%A9

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mad

Přišli na svět v komiksu, poprvé se objevili v belgickém časopisu Spirou 23.10.1958.
Stvořil je Pierre Culliford.První čb film v roce 1965.Největší proslulost získali seriálem 1981–1989, který měl víc jak 400 epizod.
No a ta přezdívka? Asi podle taťky Šmouly. My máme taky takového taťku odéésáčka co všechno ví a všechno zná né?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

Chudste, to mě vůbec nenapadlo, pokud nejde o něco jiného. Přece modrá je dobrá – známý slogan…
Také jsem šmouly dlouho neviděla…

před 4639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek