Zlatý

Kdy se dostali Šmoulové poprvé na filmové plátno či na televizní obrazovku?

Kdysi se zpívala písnička, že každý má šmouly rád, protože se umí smát i prát.

Nyní se objevil nový film 3D.

Když Šmouly uvedla znova TV Barrandov, začalo se jim říkat "malí odéesáčci". Nevíte proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak to bych tipovala,rok-1984,do dnes mám gramodesku celou v televizi to bylo 1984,můj syn je miloval.Dala jsem si tu práci a našla gramodesku, ŠMOULOVE, nahráno, leden- únor 1988,dabink,BAMBINI DI PRAGA,sbormistr Bohumil Kulinský ml.GEMINIa Bezinky,KAREL VAGNER se svým orchestrem.LADISLAV ŠTAIDL se svým orchestrem.

Zdroj: žolík

Další odpovědi:

Zlatý

První černobílý film vznikl v roce 1965 a trval 90 minut.

A proc se jim zacalo rikat ODSacci? (Slysim to od vas poprve, ale neni to treba proto, ze jsou modri? Jestli je za tim nejak i neco hlubsiho, nejaka jejich hierarchie, apod., to netusim, Smouliky jsem nevidel uz nejakych 15 let.)

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/% C5%A0moulov%C3%A9

Pokročilý

Přišli na svět v komiksu, poprvé se objevili v belgickém časopisu Spirou 23.10.1958.
Stvořil je Pierre Culliford.První čb film v roce 1965.Největší proslulost získali seriálem 1981-1989, který měl víc jak 400 epizod.
No a ta přezdívka? Asi podle taťky Šmouly. My máme taky takového taťku odéésáčka co všechno ví a všechno zná né?

Diskuze k otázce

Pokročilý

Kerberus

Chudste, to mě vůbec nenapadlo, pokud nejde o něco jiného. Přece modrá je dobrá - známý slogan...
Také jsem šmouly dlouho neviděla...

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.