kikiniki

Kdy se chodí řehtat na velikonoce ?? Můžu jít když sem to nestihla zítra ???

Nejlepší odpověď
annas

Většinou se začíná ve čtvrtek ráno. Ale může to být i jinak, někde až k večeru.
Časy jsou různé.. Pokračuje se zítra a ještě v sobotu.

Zda můžete jít? Na to se musíte zeptat tam, kde bydlíte. Někde chodí řehtat jen chlapci, jinde i děvčata.

Další odpovědi
mosoj

Hrkat se chodí od čtvrtka, kdy odlétají zvony do Říma až do soboty kdy se vracejí. Hrkáním se nahrazuje zvonění zvonů a chodí se správně ráno a v podvečer. ( no nevím jestli by to dnes prošlo).
Na pomlázku se chodí v pondělí.

gecco

Chodí se každý den od Zeleného čtvrtka do Bílé soboty – tedy letos od 2. do 4. dubna…
Takže dneska, zítra, pozítří…
😉

ivzez

„…když jsem to nestihla zítra?“ Zítra ještě nešlo nic sthnout.

Chybějící čárka/čárky a hned má otázka jiný význam, že?
(–: