aknelmka

Kdy se berou v Praze výplaty?

Zajímalo by mě kdy se berou v Praze výplaty, chápu, že to má každý jinak, ale néjaké datum kdy bere peníze většina lidí být musí předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
gecco

Ve čtvrtek…
Případně v létě v 15:42…
___
…"néjaké datum kdy bere peníze většina lidí "… – jo jo – udělej si statistku mezi zaměstnanými pražáky…
😁

Další odpovědi
ivzez

Stejně, jako v celé ČR – v den, který stanoví zaměstnavatel.

@Da ny, výplatu mají všichni, „výplata“ znamená vyplacení odměny
za práci — tedy výplatu mzdy, platu nebo v případě dohod odměny.

da ny

Nemusí :)
Výplatu – tedy plat pobírají zaměstnanci ve státním sektoru.
Mzda se pobírá v soukromém sektoru ⇒ termín určen zaměstnavatelem…
Např. KB bere kolem 6. dne v měsíci, zdravotnictví brávalo kolem 14…
Dále: http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/splatnost-mzdy-a-vyplatni-termin-neni-totez/
Výplatní termín zejména mezd se pohybují zpravidla od 1. do 15. dne v měsíci v rámci celé ČR ;).
Neudáváte podnik,společnost, zaměstnavatele, budete muset zjistit u něho.
Na Vaši otázku nelze odpověďět......
Doplňuji:
jj ivzez :D, špatně jsem napsala co jsem původně chtěla napsat.
(kdyby sem sem býval nechodil…).
To je tak, když člověk udrží spíš moč než myšlenku ;), odchází od noťasu
nebo snad rychleji myslí než píše? (Já vím, samochvála zapáchá… 😁).

lexx

…a v soukromém sektoru, 2–3 měsíce po termínu když je šéf-majitel darebák, zlatokop a lump…žádná výjimka dnes…

anonym

Jistě máte pro pražany nějaké"horké zboží",chápu jedete jenom ve velkým a lidi jsou jenom spotřební masa,jj.taky se chystám podnikat až mi bude 18.