Pokročilý

kdy přestanu růst?

Je mi 15 let a mám 173 centimetrů a přijde mi to hrozné. Kdy přestanu růst a popřípadě existuje nějaká metoda jak růst zpomalit? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Až ti gen dovolí.

-----
Metody teoreticky existujou, prý rybičky které žijí v malém akváriu se statisticky dorůstají menších délek než rybičky které žijí ve velkém akváriu. Teď už jen jestli ti rodiče povolí akvárium.

Další odpovědi:

Ber to pozitivně, běž hrát košíkovou. Máš rozhled po okolí a nic ti neujde, buď rád, co by jiní za to dali. Z téhle výšky už moc nevyrosteš.

Někde jsem četl, že růst končí po dovršení 21 let.

Hele,mě bude 15 a mám 178cm,před rokem a půl jsem měl 155cm a bylo to strašný že jsem byl z kámošů skoro nejmenší,teď jsem rád za to že jsem vyrostl :)

Bronzový

Kdy dojde k ukončení růstu je dost individuální. Ale u mužů spadá do období mezi 17. až 25. rokem. Pozor, nerosteme rovnoměrně. To znamená, že některý rok povyrosteme o 1 cenťák, ale jiný rok až i o 10 cm. Po dvacítce to může být taky sotva milimetr. Takže pokud přestaneš růst v 17 letech, může Tě pak mrzet, žes to nedotáhl na 180.
Takže, klídek! Alespoň můžeš mít důvod chtít nový rifle, když Ti z těhle už lezou kotníky ;-) No a když přelezeš 2 metry, tak co? Dneska se to nestává zřídka. Bude z Tebe korba a ženský se za Tebou budou otáčet. Ňáký mínus?!

Pokročilý

Co by za tvůj růst zas naopak někteří dali! Pokud s tím nemáš nějaké související zdravotní problémy tak buď rád. Jak už tady někdo píše, tak kluci přestávají růst tak okolo 20 let, ale myslím si, že je to individuální.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.