Avatar uživatele
vivatisCZ

kdy přestanu růst?

Je mi 15 let a mám 173 centimetrů a přijde mi to hrozné. Kdy přestanu růst a popřípadě existuje nějaká metoda jak růst zpomalit? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Až ti gen dovolí.


Metody teoreticky existujou, prý rybičky které žijí v malém akváriu se statisticky dorůstají menších délek než rybičky které žijí ve velkém akváriu. Teď už jen jestli ti rodiče povolí akvárium.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ber to pozitivně, běž hrát košíkovou. Máš rozhled po okolí a nic ti neujde, buď rád, co by jiní za to dali. Z téhle výšky už moc nevyrosteš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jashin

Někde jsem četl, že růst končí po dovršení 21 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frantich

Hele,mě bude 15 a mám 178cm,před rokem a půl jsem měl 155cm a bylo to strašný že jsem byl z kámošů skoro nejmenší,teď jsem rád za to že jsem vyrostl :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Kdy dojde k ukončení růstu je dost individuální. Ale u mužů spadá do období mezi 17. až 25. rokem. Pozor, nerosteme rovnoměrně. To znamená, že některý rok povyrosteme o 1 cenťák, ale jiný rok až i o 10 cm. Po dvacítce to může být taky sotva milimetr. Takže pokud přestaneš růst v 17 letech, může Tě pak mrzet, žes to nedotáhl na 180.
Takže, klídek! Alespoň můžeš mít důvod chtít nový rifle, když Ti z těhle už lezou kotníky 😉 No a když přelezeš 2 metry, tak co? Dneska se to nestává zřídka. Bude z Tebe korba a ženský se za Tebou budou otáčet. Ňáký mínus?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Co by za tvůj růst zas naopak někteří dali! Pokud s tím nemáš nějaké související zdravotní problémy tak buď rád. Jak už tady někdo píše, tak kluci přestávají růst tak okolo 20 let, ale myslím si, že je to individuální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek