Avatar uživatele
Lenjička

Kdy používat peeling a denní krém?

Dobrý den, chtěla bych začít s péčí o pleť. Jsem velmi spokojená s peelingem od Nivey, který je určen ke každodennímu použití. Dnes jsem si koupila zvláčňující denní krém a má se používat na pečlivě vyčištěnou pleť. Ráda jsem peeling používala na noc, mám ho teď používat ráno před krémem, nebo večer po celém dni? A jak mám „důkladně vyčistit“ pleť po ránu? Třeba Dove mýdlem? Nebo stačí voda?
Děkuju za odpovědi a tipy 😉
Doplňuji:
Je mi 21 a nemaluji se 🙂 Pleť mám smíšenou, vypadá pěkně sama o sobě, občas se mi ale udělá pupínek…
Děkuju moc za návod 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, Deli před 4584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Nevím, kolik Ti je, ale předpokládám, že náct, když s péčí o pleť začínáš. Také nevím, jaký typ pleti máš.
Použila bych přípravky v tomto pořadí:
ráno: umýt se – stačí vodou, nebo šetrným mýdlem, pak se dá použít pleťové tonikum – nějaké hydratační nejlíp, pak denní krém.
Večer se odlíčit, použít nějaký odstraňovač make-upu, od Nivei je taky dobrý. Po něm můžeš použít ten peeling – ale ač je na něm uvedeno, že je na denní použití, nepřeháněla bych to. Měj na paměti, že výrobci vyhovuje, čím víc toho budeš spotřebovávat, ovšem člověku – i jeho pleti – prospívá střídmost. Myslím, že peeling stačí tak 1× týdně. A každopádně navečer, protože pleť podráždí. Po jeho použití důkladně opláchnout, opět můžeš použít nějaké pleťové tonikum a dále se hodí noční krém.

Tak to je super, v 21 letech jsem používala bezbarvou řasenku a lesk na rty, teď už bez černé řasenky nejdu ani věšet prádlo za dům 🙂
Jestli máš hezkou pleť, buď ráda, trochu ji začni čistit a hydratovat, ať pěkná vydrží, sem tam pupínek může být třeba i z kořeněného jídla nebo „díky“ hormonálnímu cyklu.
Na pupínky se také prodávají různé tyčinky či 10 ml tubičky, které je dokáží rychle zlikvidovat, zkus třeba od Garnier – Pure SOS PEN, ta je docela dost účinná.
Měj se hezky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek