Nikča1994

Kdy – poradíte?

Dobrý den,

zajímalo by mě, včera večer se mému králíčkovi narodili mrňousci. Zajímalo by mě, kdy si je člověk může vzít do ruky a pochovat. Nikde nemohu pořádně nic o tomto najít, poradíte mi? :)
Doplňuji:
Omlouvám se naskočila mi kategorie – psi, jedná se samozřejmě o králíčky :)

Nejlepší odpověď
beer

Nic se nemá uspěchat, zatím je proto nechej v klidu. Počkej 14 dnů, pak už jsou králíčata aktivní a nebude to pro ně žádný stres.
Něco mnohem důležitějšího, než ono pochování je ale například péče o samici atd.: http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=rozmno­zovani

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
Naty777

Ahoj já měla taky králíčka a nějak jsem to neřešila. Vzala jsem je a šla s nimi na veterinu. Nebo taky na tu veterinu se můžeš jít zeptat.