Janet

Kdy poprvé?

Kdy poprvé a jak často odčervovat kotě?

Nejlepší odpověď
panenka

Koťata odčervujeme podobně jako štěňata brzy po narození včetně matky ze stejného důvodu.

•1. odčervení – 14 dnů po porodu
•2. odčervení – 4 týdny po porodu
•3. odčervení – 6 týdnů po porodu
•4. odčervení – 3 měsíce po porodu
•a dále každé 3 měsíce

Zdroj: http://www.ve­terinabreclav­.cz/stranka/od­cerveni-kotat

Další odpovědi
BENYTA

Zase poradím jen to,co dělám se štěnaty…
Odčervuji ve čtvrtém,šestém a osmém týdnu Banminth pastou,za předpokladu,že máma je odčervená již před nakrytím,ale pro jistotu taky dostane.
Poslední vrh – 12.3. měl nález negativní,před­poslední – 29.6.2009,pozi­tivní,a vždy byla odčervená předem. ???
Holt , i kdybycho se roztrhli…
Nezapomente důkladně sledovat hovínka od miminek,než je máma zblajzne…

člověk

JINAK JE STRAVA PRO KOČKY,V KTERÉ JSOU NIČIVA,PROTI ČERVŮM ,A MÁTE POKOJ