Michal Kole

Kdy Ornella Štiková porodí dítě počaté s manželem Koktou Gabriely Partyšové ?

Nechápu proč odstraňujete otázku, když ještě není na ní plně odpovězeno.

Bylo odpovězeno, pouze na DRUHOU část !

Nejlepší odpověď
Drap

Až k tomu dojde, tak tě jistě dostatečně upozorní bulvár. Neboj se, o tu atrakci nepřijdeš.

Další odpovědi
Sůwa

Mně se moc líbí, jaké budoucímu synkovi vybrala křestní jméno. Jen ještě není jisté, jestli to bude Quentin Štika, nebo Quentin Kokta. V obou případech to bude moc pěkné…

Braník

proč se ptáš na takový kraviny? k čemu ti to proboha je?

cochee

Omg zase ta Pornella…

quentos

… s manželem Koktou Gabriely Partyšové?
Nastane čas až.

hanulka11

dneska je to všude ,začíná 7 měsíc- tak si to spočti

terry

Příští rok.