Natee

Kdy o sobě člověk může říci, že je sečtělý?

Nejlepší odpověď
anonym

Sečtělý člověk je široce vzdělaný a vědoucí, jak získané informace použít…
😉
Takže – obávám se, že takový to o sobě neřekne – dobře totiž ví, jak mnoho naopak neví…

Další odpovědi
cynique

Kdy?
No když trpí nedostatkem sebekritiky.

marci1

Myslím, že nikdy. Chytrý a vzdělaný člověk má stále pocit, že toho ví málo a potřebuje číst a poznat toho stále více. 🙂

beer

Záleží na člověku – za sečtělého se může považovat i ten, co letmo přečetl povinnou školní četbu )) Podle mého názoru je to ale na ostatních aby to hodnotili a zase jen podle jejich měřítka..
Sečtělým se považuje člověk vzdělaný.

ivzez

Nikdy.
Opravdu sečtělý člověk začíná tušit,
kolik toho ještě nepřečetl …

Nevíteto?

Asi, když se dozví spoustu věcí četbou 🙂