Fiverka

Kdy nechat děvčátku píchnout naušničky?

Prosím o zkušenosti maminek, kdy nechávali píchnout svým dcerkám naušničky, proč zrovna tak a měly holčičky s tím nějaké zdravotní komplikace?

Nejlepší odpověď
beluška

Ahoj,je to 9 let co jsme náušničky dali a bylo to v 5ti měsících.To byla vnučka a jinak ve 2 měsících jsme je nechali dceři (to už je nějakých let).Píchali je v nemocnici a jen pak promazávat Framykoinem a protáčet. Absolutně v pohodě. Čím dřív (od těch 2 až 3 měsíců) je to lepší.Ale promazávat. Nebojte, je to chvilka, sice méně příjemná, ale bude modernice, jak říká má vnučka. Hodně štěstí

Další odpovědi
Grim Reaper

Nie som maminka, ale aj tak vám snáď moja odpoveď pomôže, cez to, že už je to pomerne dávno – mne boli náušničky pichnuté v mesiaci, možno dvoch či troch, vtedy keď ma očkovali a žiadne komplikácie som, pokiaľ viem, nemala :)

kamilka007

Naší holčičce je teď 9 měsíců, takže máme docela nedávnou zkušenost: my jsme náušničky nechali nastřelit u její doktorky při prvním očkování. Bylo to rychlé a až na leknutí nic hrozného (a to jsme jednu dírku dokonce přestřelovali, protože se mi nezdálo její umístění), a protože to bylo nastřelení, nemuseli jsme ani mazat, jen protáčet. Za 6 týdnů jsme pak ty doktorské vyměnili za naše parádní. :) Žádné hnisání, žádný problém.

Drap

Oboum dcerá, jsme nechávali píchat ve dvou, možná ve třech měsících. Žádný problém nebyl