salsa verde

Kdy naposled jste otevřeli schránku a tam ležel opravdový rukou napsaný dopis?

Doplňuji:
taky mně moc mrzí že už to „nefrčí“… to napětí jak letím ke schránce jestli tam je nebo není…

Nejlepší odpověď
quentos

tak v tomto jsem zpátečník – píšu si „klasicky“ ještě s poměrně mnoha lidmi. Nejhezčí jsou od spřízněné duše, kamarádky ze Zlína, ohledně níž jsem tuhle tady řešil ono bystřické dilema. Dopisy si nejen píšeme ručně, ale i ilustrujeme. Ale vím, že v dnešní době jsme v tomto exoti.

Další odpovědi
ReHu

Ani nepamatuju 🙂.
Ale mám kamarádku, když se psaly pohledy rukou, nebyl jediný, běžně koupený.
Všechny malovala či lepila koláže. Některé mám ještě schované. Jsou úžasné.

Miroslavst

Co to je schránka? Myslíš tu věc plnou reklam?

ten který je

Moc zajímavá a hezká otázka.Bohužel to už si ani nepamatuji.Ma­ximálně mi přijde sem tam nějaký pohled od někoho z dovolené,ale dopis psaný rukou a s hezkou poštovní známkou žádný.Je to asi dobou ve které žijeme – internet,SMS apod.

panenka

Já dopisy ještě dostávám od kamošek psaný ručně a když zrovna není čas zajet ke tchýni na návštěvu tak si vždy po týdnu napíšem co děti,co děláme u mě ještě rukou napsané dopisy se nevytratily.

Bunnik

Já jsem dostala předloni dopis psaný rukou :) Bylo to milé překvapení. Letos o prázdninách jsem dostala 6 pohledů (ty byly taky psané rukou :D).

mojitek

no abych se priznal taky mi to chybi..

nabubindes

no přivedlo mně to na myšlenku, že jsem asi pro ostatní nezajímavý, nepodstatný, asi si to nezasloužím… nebo, že bych nemněl kolem sebe ty správné lidi? co si vybrat? musím však přiznat, že ani já sám jsem za posledních 20 let nenapsal rukou, snad ani jeden dopis. to si vážně nepamatuji.

Lubička

Tak často,už je nedostávám,ale odkládám si pohledy a dopisy a s nostalgii si je někdy prohlížím a vzpomínám.Dnes lidi píšou samé sms a emaily,no na vánoce mi to moc nevadí,protože by to vyšlo dost draho,ale na narozeniny si myslím,že taková čumkarta je mnohem lepší,osobnější.

anonym

Poslední v roce 1912.