Avatar uživatele
salsa verde

Kdy naposled jste otevřeli schránku a tam ležel opravdový rukou napsaný dopis?

Doplňuji:
taky mně moc mrzí že už to „nefrčí“… to napětí jak letím ke schránce jestli tam je nebo není…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, ReHu, Bunnik, Lubička před 4963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

tak v tomto jsem zpátečník – píšu si „klasicky“ ještě s poměrně mnoha lidmi. Nejhezčí jsou od spřízněné duše, kamarádky ze Zlína, ohledně níž jsem tuhle tady řešil ono bystřické dilema. Dopisy si nejen píšeme ručně, ale i ilustrujeme. Ale vím, že v dnešní době jsme v tomto exoti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Ani nepamatuju 🙂.
Ale mám kamarádku, když se psaly pohledy rukou, nebyl jediný, běžně koupený.
Všechny malovala či lepila koláže. Některé mám ještě schované. Jsou úžasné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Co to je schránka? Myslíš tu věc plnou reklam?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moc zajímavá a hezká otázka.Bohužel to už si ani nepamatuji.Ma­ximálně mi přijde sem tam nějaký pohled od někoho z dovolené,ale dopis psaný rukou a s hezkou poštovní známkou žádný.Je to asi dobou ve které žijeme – internet,SMS apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já dopisy ještě dostávám od kamošek psaný ručně a když zrovna není čas zajet ke tchýni na návštěvu tak si vždy po týdnu napíšem co děti,co děláme u mě ještě rukou napsané dopisy se nevytratily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Já jsem dostala předloni dopis psaný rukou :) Bylo to milé překvapení. Letos o prázdninách jsem dostala 6 pohledů (ty byly taky psané rukou :D).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

no abych se priznal taky mi to chybi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

no přivedlo mně to na myšlenku, že jsem asi pro ostatní nezajímavý, nepodstatný, asi si to nezasloužím… nebo, že bych nemněl kolem sebe ty správné lidi? co si vybrat? musím však přiznat, že ani já sám jsem za posledních 20 let nenapsal rukou, snad ani jeden dopis. to si vážně nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lubička

Tak často,už je nedostávám,ale odkládám si pohledy a dopisy a s nostalgii si je někdy prohlížím a vzpomínám.Dnes lidi píšou samé sms a emaily,no na vánoce mi to moc nevadí,protože by to vyšlo dost draho,ale na narozeniny si myslím,že taková čumkarta je mnohem lepší,osobnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poslední v roce 1912.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek