Rokio

Kdy myslíte, že bude vynalezen přístroj, který vtáhne člověka přímo do hry nebo do animovaného pořadu?

Fantastický vynález pro herní maniaky a bláznivé fanoušky animáků

Nejlepší odpověď
lexx

tuhle sem čet že cely svět je fikce, nereálná iluze a probíhá coby hra v pamětí superpočítače někerý velmi pokročilý civilizace…no věř kdo můžeš, je to jenom hypotéza nicméně ano, v daleký budoucnosti možný to bude

Další odpovědi
UltraFan

Snad nikdy. Například u hororových her by podle me často docházelo k zástavě srdce.

zjentek

Raději nikdy, vezmi si takový animovaný porno- v takovým pořadu musíš bejt doslova nešťastnej!

Awe

Ty si neviděl matrix? Všichni jsme jen loutky