kdy můžu zustat doma jako žena v domacnosti

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Kdykoli se pro to rozhodnete, pokud Vás manžel uživí-
Pro někoho přání, pro jiného strašák. Záleží na tom, kde je vaše místo. Ženy v domácnosti jsou často považovány za lenivé bytosti, kterým se nechce pracovat. Musejí čelit mnoha narážkám a taky nabídkám zaměstnání. Naše společnost ještě stále nechápe, že žena v domácnosti je také zaměstnání, které v sobě skrývá nepřeberné množství úkolů, povinností a vyžaduje jistou zdatnost a psychickou zralost.

Já osobně tyto ženy obdivuji. Moje maminka byla ženou v domácnosti a pro nás, jakožto děti, to bylo neuvěřitelným přínosem. Každé ráno nás budila do školy, na stole připravená snídaně, na kuchyňské lince vyskládané svačiny. Vyprovodila nás ze dveří s úsměvem a přáním hezkého dne. Cestou ze školy jsem věděla, že nemusím vytahovat klíče z tašky a vstoupit do tichého domu. Stačilo zazvonit a dveře se otevřely, při odkládání bund a bot jsem byla přeptána na průběh celého dne a prostřený stůl sliboval chutný oběd. Maminka měla vždycky čas vyslechnout všechny zážitky, stesky a radosti, podepsat úkoly, zkontrolovat žákovskou knížku a případně pochválit. Doma bylo čisto, uklizeno a voňavo. Myslím, že si nemohla najít lepší zaměstnání!

Další odpovědi:

Zlatý

Zde probíhá o tom diskuze, je vám jasné že nebudete mít nárok na žádné peníze,pokud se tak rozhodnete?

http://diskuse.dama.cz/…

Bronzový

Známá zůstala jako žena v domácnosti, jelikož nesehnala práci. Má dvě děti školou povinné a dostává příspěvek ve výši životního minima.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.