kdy můžu zustat doma jako žena v domacnosti

Nejlepší odpověď
Lásenka

Kdykoli se pro to rozhodnete, pokud Vás manžel uživí-
Pro někoho přání, pro jiného strašák. Záleží na tom, kde je vaše místo. Ženy v domácnosti jsou často považovány za lenivé bytosti, kterým se nechce pracovat. Musejí čelit mnoha narážkám a taky nabídkám zaměstnání. Naše společnost ještě stále nechápe, že žena v domácnosti je také zaměstnání, které v sobě skrývá nepřeberné množství úkolů, povinností a vyžaduje jistou zdatnost a psychickou zralost.

Já osobně tyto ženy obdivuji. Moje maminka byla ženou v domácnosti a pro nás, jakožto děti, to bylo neuvěřitelným přínosem. Každé ráno nás budila do školy, na stole připravená snídaně, na kuchyňské lince vyskládané svačiny. Vyprovodila nás ze dveří s úsměvem a přáním hezkého dne. Cestou ze školy jsem věděla, že nemusím vytahovat klíče z tašky a vstoupit do tichého domu. Stačilo zazvonit a dveře se otevřely, při odkládání bund a bot jsem byla přeptána na průběh celého dne a prostřený stůl sliboval chutný oběd. Maminka měla vždycky čas vyslechnout všechny zážitky, stesky a radosti, podepsat úkoly, zkontrolovat žákovskou knížku a případně pochválit. Doma bylo čisto, uklizeno a voňavo. Myslím, že si nemohla najít lepší zaměstnání!

Další odpovědi
hanulka11

Zde probíhá o tom diskuze, je vám jasné že nebudete mít nárok na žádné peníze,pokud se tak rozhodnete?

http://diskuse­.dama.cz/d.php?d=9947

verka

Známá zůstala jako žena v domácnosti, jelikož nesehnala práci. Má dvě děti školou povinné a dostává příspěvek ve výši životního minima.