yves

Kdy muzu pozadat o rekvalifika­ci,kdyz mi skoncil prac.pomer 31.3.2011,kamaradka mi nabidla kreslo v kadernictvi

Odpovědi
Salvaje

Myslím, že byste měla být na ÚP nějakou dobu, aby Vám to uhradili. Ale nevím už, jestli je to 3 nebo 6 měsíců…

hanulka11

nejlépe bude se tam informovat ,ale není to jejich povinnost vám rekvalifikaci uhradit , mohou vám na ní třeba jen přispět a oni to musí schválit

zkuste se podívat sem – možná se něco změnilo -nevím ,..... novinky jsou na denním pořádku

http://www.mi­neralfit.cz/pra­ce-a-kariera-clanek/rekvali­fikacni-kurzy-95