Avatar uživatele
Hifive

Kdy můžeme očekávat venku včely?

Dobrý den,
na konci března mě čeká biologická olypiáda a jako vstupní úkol jsem si vybrala pro mě nejpřijatelnější téma – pozorování symbiotických vztahů v přírodě a jelikož venku ještě nějak kráně není, tak se bojím, jestli vůbec nějaký příklad vyfotím. A jelikož opylující včela s květinou tvoří symbiotický vztah, tak bych ho tam mohla zařadit, jenže nevím, jestli se už v březnu dočkám včel? Myslíte, že když bude teplo, tak by se mohla nějaká ukázat?
Doplňuji:
No, jenže už to musím odeslat 19. března… Jsou tam špatná témata, jelikož opravdu všechny rostliny a živočichové se začínají probouzet tak v dubnu… :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, Damiana, briketka10, Illines před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

dneska v poledne u nás na zdi/máme jižní stranu /včeličky se vyhřívaly..nechtěla jsem tomu věřit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Také a právě dnes jsem včelku viděl. Neboj, do odevzdání uvidíš taky. Samozřejmě, při chladném počasí se opět schovají. V této době vylétají jen průzkumnice 😉.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/260675-zacatek-brezna-je-necekane-jarni-vyletaji-vcely-a-namlouvaji-se-lisky.html

některé jsou už dávno venku..
toto je aktuální článek 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelpMine

řekl bych tak za měsíc a půl už určitě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Bydlím v podhůří a dnes jsem spatřila první mouchu! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek