Kdy mi zaměstnavatel může odebrat osobní ohodnocení?

Asistentka ve státní správě v třídě 8/11, zaměstnavatel mi odebral osobní ohodnocení, když odmítám vykonávat práci s grafickým programem COREL.

Nejlepší odpověď
Wareg

Osobní ohodnocení není nárokovatelné. Je to dobrovolná motivace ze strany zaměstnavatele a záleží pouze na něm, zda Vám osobní ohodnocení vyplatí. Není to pevná součást mzdy. Většinou je os. oh. závislé na spokojenosti zaměstnavatele se zaměstnancem při plnění prac. povinností atd. Tzn., že Vám jej může odebrat a dát kdy chce.