kokoťenko

Kdy mám jít volit??

Potřeboval bych poradit,jestli mám jít volit v pátek,nebo v sobotu. V pátek budu mít narozeniny,tak co by bylo lepší??
Doplňuji:
Tak to poslechnu annas a dudu,jen je škoda,že se volí až od 14.00,budu muset s oslavou počkat…v sobotu bych asi nemohl jít,to budu mít asi ještě dopoledne kocovinu. Díky za rady…

Nejlepší odpověď
dudu

Jděte volit již v pátek, neboť až budete po čase koukat s pusou otevřenou, komuže jste to dal svůj hlas, můžete brát jako polechčující okolnost skutečnost, že jste v den svých narozenin nebyl zcela při smyslech.

Další odpovědi
annas

Řekla bych, že pátek je pro Vás vhodnější. Každému se nepovede, aby kvůli jeho narození vyhlásil prezident termín voleb. Budete mít pocit, že jste se jako volič zapsal do chodu dějin. Hezký dárek, ne?

iwetax

Taky radím pátek. Co když v sobotu zaspíš!!!

Vladislav

Určitě v pátek, hned ve 14,00hodin.Samotné volby jsou za několik minut provedeeny, takže na oslavu narozenin zbude dostatek času.
Vladislav

Michal

Asi v pátek,co nejdřív.Gratuluji k narozeninám,hlav­ně zdraví.

panenka

Záleží to čistě na tobě kdy pudeš volit ale pokud máš narozeniny tak běž volit v Sobotu.

ReHu

To bych ráda věděla, ty bys jako jinak slavil už od rána??? Že je od 14:30 hod odložení oslavy????