Kdy má svátek Agim ?

mamka mi dala tohle jméno a marně se snažím zjistit kdy mám v nějakém kalendáři svátek

Odpovědi
anetadela1

Bohužel, ale zjistila jsem jedině, že je to albánské jméno. Zkus se spíš maminky zeptat, jaký měla důvod dát ti tohle jméno. Třeba bude i vědět kdy se slaví.

Efík

No,jméno Agim se mi spojuje s jedním kosovoalbánským politikem, podnikatelem a jedním z vedoucích představitelů tzv.kosovské mafie.Ale tam snad maminka inspiraci nečerpala.Pak ještě vím,že s tímto jménem je spojena elektro firma v Hošťálkové u Vsetína (Agim Sejdaj).Možná se poptat u něho, kdy slaví svátek (agim.sejdaj@elektro-as.cz).Nebo juknout na internetové stránky Českého statistického úřadu (www.czso.cz).Také na matrice v obci či městě kde bydlíš by ti mohli poradit.

Renáta K.

Ahoj i já jsem dala svému synovi jméno Agim,je to albánské jméno a má ho po svém tatínkovi.Nic si z toho nedělej, že není v našem kalendáři.My jsme to vyřešili jednoduše,svátek slavíme vždy 1.6. když je den dětí a myslím,že se to u nás krásně ujalo.Po kom máš to jméno ty?Měj se fajn a zdravíme tě oba Agime 🙂