Avatar uživatele
anonym

Kdy má svátek Agim ?

mamka mi dala tohle jméno a marně se snažím zjistit kdy mám v nějakém kalendáři svátek

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5258 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Bohužel, ale zjistila jsem jedině, že je to albánské jméno. Zkus se spíš maminky zeptat, jaký měla důvod dát ti tohle jméno. Třeba bude i vědět kdy se slaví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Efík

No,jméno Agim se mi spojuje s jedním kosovoalbánským politikem, podnikatelem a jedním z vedoucích představitelů tzv.kosovské mafie.Ale tam snad maminka inspiraci nečerpala.Pak ještě vím,že s tímto jménem je spojena elektro firma v Hošťálkové u Vsetína (Agim Sejdaj).Možná se poptat u něho, kdy slaví svátek (agim.sejdaj@elektro-as.cz).Nebo juknout na internetové stránky Českého statistického úřadu (www.czso.cz).Také na matrice v obci či městě kde bydlíš by ti mohli poradit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renáta K.

Ahoj i já jsem dala svému synovi jméno Agim,je to albánské jméno a má ho po svém tatínkovi.Nic si z toho nedělej, že není v našem kalendáři.My jsme to vyřešili jednoduše,svátek slavíme vždy 1.6. když je den dětí a myslím,že se to u nás krásně ujalo.Po kom máš to jméno ty?Měj se fajn a zdravíme tě oba Agime 🙂

před 4839 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek