Kdy má svátek Agim ?

mamka mi dala tohle jméno a marně se snažím zjistit kdy mám v nějakém kalendáři svátek

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Bohužel, ale zjistila jsem jedině, že je to albánské jméno. Zkus se spíš maminky zeptat, jaký měla důvod dát ti tohle jméno. Třeba bude i vědět kdy se slaví.

No,jméno Agim se mi spojuje s jedním kosovoalbánským politikem, podnikatelem a jedním z vedoucích představitelů tzv.kosovské mafie.Ale tam snad maminka inspiraci nečerpala.Pak ještě vím,že s tímto jménem je spojena elektro firma v Hošťálkové u Vsetína (Agim Sejdaj).Možná se poptat u něho, kdy slaví svátek (agim. sejdaj@elektro- as. cz). Nebo juknout na internetové stránky Českého statistického úřadu (www.czso.cz… na matrice v obci či městě kde bydlíš by ti mohli poradit.

Diskuze k otázce

Renáta K.

Ahoj i já jsem dala svému synovi jméno Agim,je to albánské jméno a má ho po svém tatínkovi.Nic si z toho nedělej, že není v našem kalendáři.My jsme to vyřešili jednoduše,svátek slavíme vždy 1.6. když je den dětí a myslím,že se to u nás krásně ujalo.Po kom máš to jméno ty?Měj se fajn a zdravíme tě oba Agime :-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.