GangstaHelper

Kdy má pošta v následujicíh dnech otevřeno

Potřeboval bych vědět, jak jsou v následujících dnech na poště, až po nový rok.

Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Otevřeno bude úplně stějně jako během roku.

Tzn. otevřeno bude ve všech pracovních dnech do konce roku a na vybraných*) pobočkách i v sobotu.

Zavřeno bude o svátcích a nedělích.
24.,25.,26.12.,1.1. = svátky
20.,27.12.,3.1. = neděle

31.12. je normální pracovní den.

*) tam kde bývá během roku v sobotu otevřeno, bude otevřeno i 19.,26.12. a 2.1.

Další odpovědi
panenka

24–26 zavřeno 28–30 by měli mít normální pracovní den tedy u nás na jihu moravy to tak je 31 otevřeno jen dopoledne a pak otevřeno až 4 ledna 2010 zkus si taky na netu najít českou poštu tvé bydliště a zkus se podívat na otevíračku u vás

Makulka

je to úplně stejné jako normálně – akorát nemají otevřeno při svátcích