paul1

Kdy krmit psa, aby na procházce se nevyvenčoval? Jaká je tedy doba mezi krmením a potřebou?

Např. krmení večer, procházka až odpoledne? Chtěl bych vyvenčování mimo náš dvůr nejvíce omezit

Nejlepší odpověď
arygnoc

pes by mal mať pravidelnú stravu, teda kŕmenie v rovnaký čas (ráno, večer, to je jedno, ale v rovnaký čas, niektorí chovatelia doporučujú i jeden deň bez stravy – zasa pravidelne!).

teda ostáva prispôsobiť čas vychádzky kŕmeniu, a nie naopak.
čas defekácie zistíte opakovaným pozorovaním.

Další odpovědi
iceT

Proč ho teda chodíš venčit,když se ti pes sám venčí na dvoře?Jsem si vždy myslela,že pes se chodí venčit,když je umístěný v bytě bez možnosti pohybu po dvoře nebo výběhu…No asi mám trochu mezery…