Kdy , komu a co jste naposledy zalhali. ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Příteli který umíral na rakovinu jsem říkal,že to bude dobrý a že doktor říkal že se to lepší.Snad mě to odpustí až se setkáme.

Další odpovědi
Berušinka

Já nelžu – nejde mi to, říkám pravdu – i když to občas odskáču já. Jsem upřímná – ráda se chlubím nebo naopak si někomu stěžuju, příteli taky řikám všechno po pravdě – nemohla bych spát, kdybych zalhala.
Doplňuji:
dědopetře: Určitě, odpustí =) To byla tzv. milosrdná lež – tu jsme tuším brali kdysi dávno na ZŠ – pouze tahle lež je „povolená“.

anonym

asi před minutou jsem zalhal kamarádce, že sem se dobře vyspal ;D

anonym

Já lžu pokaždé,když tvrdím,že současná vláda je ta nejlepší za posledních 5 století!

casey

Tak patram v pameti a nic. Ze bych opravdu nezalhal? Treba mi jeste neco napadne.
Ale jo, celkem casto, kdyz rikam zene, ze budu vyrazet z prace a za pul hodky jsem z prace doma a prijdu za 2.

hanulka11

já ti tady říkám, že už jdu od počítače