Kerynka

Kdy klukům končí puberta?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Úmrtím.

Další odpovědi
1popelka1

Zrovna nedávno jsem byla na jedné přednášce na podobné téma a tam psycholožka říkala, že kluci dospívají až mezi 24–27 lety.
Doplňuji:
Venkovane, Kerynka se neptala na názor, pokud vím. Kdyby ano, odpovím jinak a to to, co si myslím.

Zdroj: přednáška psycholožky

anonym

Těm nekončí snad nikdy.Znám spoustu zralých mužů a chovají se jako puberťáci.

hanny 2

Chlapi /vlastně kluci/ přechází plynule z puberty do senility.Občas někteří jedinci přijdou k rozumu,ale je to na tak krátkou chvíli,že si toho nikdo ani nevšimne.

dědapetr

Některým nikdy.Normálně kolem 15 let.http://www­.psychotesty.psyx­.cz/texty/obdo­bi-dospivani-pubescence.htm

stana73

Taky jsem slyšela hodinu před smrtí :)

venkovan

Všichni mají pravdu, jen 1popelka je velký idealista a věří tomu co kdo napíše.
Popravdě – kluk který není puberťákem celý život není kluk, ale neschopné motovidlo které život bere moc vážně.

Tlaky

NIKDY!!!

klaruška

Myslím si , že nikdy. Poořád sou v nim malé děti i když jim je 40 a více.