ReHu

Kdy jste naposledy viděli světlušky? Večer svítit 🙂.

Já po několika letech minulý týden. Jela jsem lesem na kole a bylo to nádherně kouzelné a současně i trochu strašidelné. Jako bych chvílemi viděla očí zvířat a ne mušky 🙂.

Nejlepší odpověď
marci1

Letos ještě ne, ale je to opravdu krásné a tajemné. Ale teď mě napadl film „Slunce,seno a pár facek“ – Helena Růžičková : „Jsem světluška“. 🙂

Další odpovědi
anonym

Já také vloni, ale už se těším, aspoň mi budou zase svítit na cestu z hospody,kecám, z kostela !

zzzlatokopka

U nás jsou pořád, bydlím v horách, ale ve městě jsem je viděla naposledy jako malé dítě a to už je pár desítek let:-)

gecco

Já asi vloni, letos se mi to ještě nepovedlo…
😉

anonym

Já teď o víkendu v noci kousek od lesa,byly krásný.
Jen jsem se divil,že letos vylítky tak brzo.Většinou jsou až v druhý polovině července.
Jsou to samci co ale dokážou i kousat,mají rádi slimáky.

střevo

ty seš ale prolhaná, dyť letos eště nelítaj, co nám tady zase kecáš

takle lhát bych si netrouf

střevo

vona mi ta ReHu nedá ani bod !