Kdy jste se naposledy praštili přes kapsu, nebo si ji namazali ?!

Nejlepší odpověď
Damiana

Věci, které potřebuji nebo opravdu chci, za plácnutí se přes kapsu nepočítám, spíš tak říkám takovému nárazovému to „vyhození peněz“. Takže nějaká kabelka nebo dovča – to musí být!:-)))
Nesnáším ale hazard, loterii, karty, casina… Do toho nějak motám i tomboly. Včera na plese jsem však podlehla. Byli jsme pozvaní od přátel na jeden takový venkovský candrbál, které občas překvapí. Tenhle byl ale tak příšerný, jak už dlouho nic. Murphyho – když se něco může pokazit, pokazí se to – platilo na stopro. Program – slabota totální, muzika se od – Když jsem šel na půdu pro hrábě s úspěchem „vyvíjela“ k Jede, jede mašinka… V rámci předcházení nervovému zhroucení jsem nakonec investovala prašule do tomboly – marná snaha něco zachránit! V tombole jsme nevyhráli ani houby s octem, „zpěvák“ mě nakonec dorazil Zrcadlem… Dneska to snad bude lepší:-)

Další odpovědi
franku

Když jsem platil inkaso.