Bronzový

Kdy jste se naposledy cítili tak dobře, že už to nemohlo být lepší?

Já osobně právě teď. V odpovědích můžete taky tipovat, jaké tři věci mám před sebou na stole a jaká důležitá podmínka je u toho zároveň splněna. Posléze prozradím.
Doplňuji:
No, když ty vaše dvě odpovědi sečtu, tak jste se v podstatě trefily - na stole mám domácí uzený bok, pivo a slivovici a ta nutná podmínka - stará není doma. :)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Letos na den matek. Ten den jsem totiž na pouti prodávala své výrobky - dárkově balené skleničky pečeného ovocného čaje. Po letech v kanceláři a po dvou letech na MD bylo neskutečně osvobozující, že jsem strávila den na pouti, na slunci, mezi milými lidmi - a těch pár stovek, které jsem utržila (ne vydělala, jen utržila, náklady byly víc než poloviční) mi moje dvě úžasné holčičky na pouti hned projezdily.
Jela jsem večer domů, s úžasným zážitkem z celého dne, v podstatě bez peněz, ale s pocitem, že jsme si to všechny 3 užily. :-)

Třešničkou na dortu byla moje tchýně, která těžce nesla, že jsem prodávala na pouti. Manžel mi pak přetlumočil její reakci: "Ještě ji tam někdo uvidí!!!"
Smála jsem se tomu ještě druhý den.

Je to už 3 týdny, ale stále z toho dne čerpám pozitivní energii.

Jinak, Butani, já bych byla tipovala jinak, i kdybys to tu už neprozradil - vzhledem k Tvým odpovědím tady jsem si myslela, že máš před sebou na stole nějaké hambaté stvoření :-) Nebo rovnou tři?

Bacha, aby to nebylo jako v tom vtipu:
Proč jsou mladí muži štíhlí? Přijdou domů, projdou kolem lednice a skočí za svou milou do pelíšku. A staří? Projdou tiše kolem ložnice a hurá do lednice!
Něco na tom bude :-)

Tak hezký večer!

Jo - ale ta podmínka - ta by vlastně byla shodná s tou Tvou :-)

Další odpovědi:

Zlatý

tak to bych řekla, že nikdy není tak dobře aby nebylo ještě líp

a vy máte cígo, pivo a panáka a ta podmínka, musí být všeho dostatek

Zlatý

Taky bych to tipovala na večerní chlapskou siestu - cigaretka, pivečko, kus žvance k tomu...
A ta podmínka: KLID. Absolutní klid, kdy tě nikdo neruší, nikdo po tobě nic nechce... Hádám, že rodinka odjela na víkend k babičce (tchyni) a Butani má doma pré :DD
Doplňuji:
Že prý "stará"... Abych to té tvé staré nedala přečíst! Ženský přece musí držet při sobě :)))))

Ale tu ti idylku přeju - člověk občas fakt potřebuje vypnout a vydechnout si od všeho a od všech :)
Tak hlavně ať se stará nevrátí domů předčasně a prima pohodový víkend všem

Zlatý

Nezjistit na těchto stránkách,že naše mladá generace,neumí počítat,a gramatika jim také moc neříká,tak bych se cítil nejlépe 24 hodin denně.S tou zeleninou co konzumuješ také souhlasím,ale přece jenom si neodpustím,ani po 41 letech,bych manželku nenazval "stará".Zní mi to dost nelibozvučně,jak by řekl klasik.Jinak vždy dobrou chuť.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.