Mravenec

Kdy jste přestali věřit na vánočního Ježíška?

Nebo jste nevěřili vůbec?

Nejlepší odpověď
gecco

Vánoční Ježíšek mi kdysi donesl krásnou barevnou dřevěnou nákladní Tatru, sklápěčku, na který jsem u babičky jezdil z mlatu na dvůr – takže musí bejt…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Hele Mravenec, nes…r, on jako není?
A jestli jako ne, tak si jdu hodit mašli :D
♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥
http://www.sig­htwordsgame.com/wp-content/upload­s/2011/11/Han­gman.jpg

briketka10

Před 45 lety při Mikuláši ten nám dal
dřevěný kočárky a moc hezký panenky
tehdy se někdo u stromku přeřekl, ale
ne naši nějaká návštěva a já bulela nešla
jsem asi tři dny do školky to vím z vyprávění.
Jinak pro mě je dodnes jen, jako imaginární
symbol svátků ničeho jiného a že by se měli
mít všichni rádi ne jen o svátcích, ale po celý
rok tím se nikdo neřídí.. nesnáším tu faleš,
jak si lidi přejou Šťastný a veselý o vánocích
i o Velikonocích je to hnusná fraška.
A když mi pošle někdo SMS napíšu Móc děkuju
Ježuchovi a při rozdávání dárečků nerada je
dostávám raději dávám pak všichni taky řekneme
Ježuch byl letos hodný.
Moc se mi líbí všechny malé děti, jak jim září očička,
kdy si něco přejí od Ježíška, když mu píšou dopis a
těší se na stromek.

Larissa

Nechci na to vzpomínat, jelikož zrovna tato víra spadá do nejkrásnější části mého dětství :)

marci1

Pro mě existuje Ježíšek pořád ! 🙂

mosoj

To mně neříkej. On neexistuje ?

anonym

Vše už se zde řešilo několikrát.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=je%C5%BE%C3%AD%C5%A­1ek

anonym

Já nevěřil absolutně ničemu – pohádkám, Bohu, … Ve druhé třídě jsem započal studovat lidské emoce, víru, … A dopracoval jsem se až k dostatečnému hraní emočních reakcí či pochopení mnohých obyčejných situací – jako třeba kdy se smát, kdy cítit strach, … Co se pamatuji, vládla mi logika a fakta. Rovněž si nepamatuji, že bych kdy neprohlédl lež. Byť jsem chtěl být natolik jako ostatní, že jsem se snažil o mnohém přesvědčovat.

Emefej

Už zase? Viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-jak-a-od-koho-jste-se-dozvedeli-ze-jezisek-neexistuje-a-jak-proc-a-v-kolika-letech-jste-to-rekli-svym-detem

jirka F

no možná , mám jenom podezřelé události kdy jsem už málem přestal věřit kdy jsem o vánocích přišel do kuchyně a táta tam rychle přeběhl do pokoje z dárkem a pak mě řekl co se starám to přinesl ježíšek a ať se jdu najíst a potom řekl že si jde pro něco do obýváku a potom zazvonil zvoneček a on řekl že ježíšek tady byl .

ale na druhou stranu souhlasím zatím s 1 komentáře musí být
no ale uvidím tyhle vánoce jestli budu věřit nebo ne

lexx

víte že 30% dospělých amerikánců věří na dárky od hodného Santa Clause kdežto 60% nevěří v úspěch Apolla na Měsíci, filmové tricky točené na poušti v Arizoně prej, podvod století…pak buď z toho moudrý, člověče

jirka F

pro mosoj : neboj on existuje