Kdy jste naposledy viděli na křižovatce policistu – regulovčíka?

=============­========================­=======
Pokud jste vjížděli do křižovatky řízené tímto regulovčíkem, hned jste pochopili jeho pohyby, nebo jste vyčkávali co provedou ostatní řidiči?

=============­========================­========

Sakra, to já viděl cajta s pendrekem řídit provoz snad před 10–15 lety na rušné křižovatce v Porubě.

Nejlepší odpověď
gecco

V sobotu, nefungovaly semafory, tak kmital policajt…
😉
Jo, ´povely´ znám…
Jednak je to v Praze poměrně časté ´nouzové´ opatření a druhak ty základní taky někdy používám – tady pobíhá tolik ´pitomců´, že bezpečné odparkování může být problém…
😉

Další odpovědi
Emefej

Teď jsi mě dostal, marně vzpomínám, bylo to tak před 30 lety. Dnes bych asi zmatkoval, tenkrát to bylo běžné a signály jsme znali.

Luxx

v době, kdy se hrálo MS v hokeji.. bylo to v Ostravě u zimního stadionu.. ale nebyla jsem tam jako řidič, tak jsem tomu moc pozornost nevěnovala

zjentek

Kdy? Před třemi hodinami.
Jo- bylo to v OV-Porubě.

mosoj

Před cca týdnem. Gesta jsou tak obrazné, že se nedají pochopit jinak. Navíc on tě jinak jet nenechá.

redy

Nesetkala, ale dala bych to.
Ale nemusím mít všechno 🙂
Mám ráda kruháče, semafory, když naskočí zelená 🙂

Lamalam

Nikdy jsem to neviděla. Jezdím jenom 17 let.

anonym

Asi před třemi týdny u záběhlického Kauflandu v Praze. Na vojně naše baterie mj. dělala regulovčíky, nemám s tím problém. Ale protože nemám iluze o druhých, jsem sakra opatrný.

honza19hk

není to tak dlouho co jsem ho potkal v práglu, ale moc mu to nešlo, dokonce se tam málem stala nehoda. Ono je také otázka zda řidiči vědí co ty povely znamenají,pochybuju že se to dneska ještě učí v autoškole.

anonym

ani nevím, policajti nejsou vidět nějak vůbec.

Klaproth

Jezdím přes 30 let a nepamatuju se, že bych ho někdy viděl, ale vojenské regulovčíky jsem dříve vídal často. Jestli bych rozuměl jeho pokynům netuším, ale učili nás to.

anonym

Dnes v Plzni po cestě z práce,nešly semafory na jedné z rušných křižovatek.

anonym

Tebe, a provokovat? A proč?

anonym

http://aukro.cz/cou­ntry_pages/56/0/u­ser_agreement­.php

anonym

Doufám,že mě neprovokuješ tím,že mi nahlašuješ mé otázky,které ničím zdejší kodex neporušily.
Žádám tě tímto,aby ses laskavě uklidnil.
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Tančíte rádi mezi kapkami deště?
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Tančíte rádi mezi kapkami deště?
Otázku jsem již vkládal několikrát,jen nevím proč ji zde zdejší komunita maže.
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Tančíte rádi mezi kapkami deště?
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Tančíte rádi mezi kapkami deště?
Otázku jsem již vkládal několikrát,jen nevím proč ji zde zdejší komunita maže.
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

anonym

Co to tady cpeš? Je tam snad moje jméno?