Zlatý

Kdy jste naposledy viděli na křižovatce policistu – regulovčíka?

============================== ==============
Pokud jste vjížděli do křižovatky řízené tímto regulovčíkem, hned jste pochopili jeho pohyby, nebo jste vyčkávali co provedou ostatní řidiči?

============================== ===============

Sakra, to já viděl cajta s pendrekem řídit provoz snad před 10-15 lety na rušné křižovatce v Porubě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V sobotu, nefungovaly semafory, tak kmital policajt...
;-)
Jo, ´povely´ znám...
Jednak je to v Praze poměrně časté ´nouzové´ opatření a druhak ty základní taky někdy používám - tady pobíhá tolik ´pitomců´, že bezpečné odparkování může být problém...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Teď jsi mě dostal, marně vzpomínám, bylo to tak před 30 lety. Dnes bych asi zmatkoval, tenkrát to bylo běžné a signály jsme znali.

Bronzový

v době, kdy se hrálo MS v hokeji.. bylo to v Ostravě u zimního stadionu.. ale nebyla jsem tam jako řidič, tak jsem tomu moc pozornost nevěnovala

Zlatý

Kdy? Před třemi hodinami.
Jo- bylo to v OV-Porubě.

Zlatý

Před cca týdnem. Gesta jsou tak obrazné, že se nedají pochopit jinak. Navíc on tě jinak jet nenechá.

Stříbrný

Nesetkala, ale dala bych to.
Ale nemusím mít všechno :-)
Mám ráda kruháče, semafory, když naskočí zelená :-)

Zlatý

Nikdy jsem to neviděla. Jezdím jenom 17 let.

Asi před třemi týdny u záběhlického Kauflandu v Praze. Na vojně naše baterie mj. dělala regulovčíky, nemám s tím problém. Ale protože nemám iluze o druhých, jsem sakra opatrný.

Bronzový

Nevím naposledy snad někdy v sedmdesátejch? a regulovčíka ,jako takového-vojáka toho asi naposledy koncem osmdesátejch,pokyny jsem nemusel chápat neboť je znám a regulčíky-vojáky jsem naposledy toto osobně učil v kurzu !!! Jinak-tyto pokyny jsou přesně stanoveny a dokonce se kdysi učili v AŠ!!!

Stříbrný

není to tak dlouho co jsem ho potkal v práglu, ale moc mu to nešlo, dokonce se tam málem stala nehoda. Ono je také otázka zda řidiči vědí co ty povely znamenají,pochybuju že se to dneska ještě učí v autoškole.

ani nevím, policajti nejsou vidět nějak vůbec.

Bronzový

Jezdím přes 30 let a nepamatuju se, že bych ho někdy viděl, ale vojenské regulovčíky jsem dříve vídal často. Jestli bych rozuměl jeho pokynům netuším, ale učili nás to.

Dnes v Plzni po cestě z práce,nešly semafory na jedné z rušných křižovatek.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Tebe, a provokovat? A proč?

anonym

Doufám,že mě neprovokuješ tím,že mi nahlašuješ mé otázky,které ničím zdejší kodex neporušily.
Žádám tě tímto,aby ses laskavě uklidnil.
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Tančíte rádi mezi kapkami deště?
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Otázku jsem již vkládal několikrát,jen nevím proč ji zde zdejší komunita maže.
Milý uživateli,

Milý uživateli,

Milý uživateli,

Otázku jsem již vkládal několikrát,jen nevím proč ji zde zdejší komunita maže.
Milý uživateli,

Zlatý

barbakan

Co to tady cpeš? Je tam snad moje jméno?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.