arygnoc

Kdy jste naposledy řekli

miluji tě?

říkáte to často?

Já denně.
Doplňuji:
nemám na mysli jediného člověka, věc (ale i ti si to zaslouží).

Mám na mysli, jestli je na svět tolik věcí, které objevujete, poznáváte, poznáte, které si zaslouží: Miluji tě, tohle miluji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jen když je příležitost.Jinak se říká opakovaná lež se stává pravdou.Moje babička říkávala,že miluji tě se má používat jen jako koření,aby to okořenilo vztah a ne,aby se z toho stalo bezvýznamné pravidlo..

Další odpovědi
anonym

Naposledy včera:"Babička tě miluje,ty moje štěstíčko.!Řekla jsem to vnučce před spaním.

hanny 2

Říkám často svému pejskovi:„Maminka tě miluje,víš“!A komu Ty arygnoci?

Hanulko já vím,ale já mu to tak prostě říkám…

P.T.

Všeho moc škodí a navíc žiju ve vztahu,kde o svých citech víme a sdílíme je i bez toho, abychom si to museli říkat. Denně jsem to říkal tak první měsíc ve vztahu. Jestli by mi to „denně“ teď nezačalo lézt krkem, tak nevím.

Takže teď tak 2×-4× za měsíc. Je to pak mnohem intenzivnější 🙂

Andělé

Říkám to,když vidím sladké,celá se rozplývám a říkám těm baštám-miluju vás celým svým srdcem,ooo,jak vy dobrůtky jste lákavý,lahodný,o­mámíte všechny mé smysly,vždy se na vás vrhnu,stále po vás toužím a jsem vám věrná…:-)
Z hloubi duše miluju přírodu,ale ještě jsem jí to neřekla..:-)
Miluju obě své děti,dceři je 12 let,tak miluju tě už jí neříkám,ale že jí mám ráda ji dokazuju jinak a ona mou lásku cítí.
Synovi je 5 let,jemu říkám,že ho mám ráda,často se mazlíme. Sám mi to říká denně,pořád mi při mazlení nebo usínání opakuje,že miluje moje vlasy,že krááásně voní a že mě má moc rád:-) Jsou to dětská upřímná slova,která mi pohladí celou duši..Vážím si toho a vychutnávám,než to čas nemilosrdně odnese…:-)

hanulka11

jééééééé Hanny tys jeho maminka? spíš panička , ne??????

anonym

Nerikam to nahlas nikomu a ani neumim prijimat , kdyz by to chtel nekdo rikat me.
Ale kdyz chodim brzy po ranu nekdy se psem – v lese a ten les nekdy tak krasne voni po houbach , tak to si v duchu reknu , ze tohle miluji.

  • iv-

arygnoc

hanny:

dětem, milenkám, vínečku, životu (tohle miluji!).

hanny 2

To říkají často v amerických filmech a jinak se o ně nestarají,já jim to denně dokazuji jinak,ne slovy,které často vyřčené ztrácí váhu.

arygnoc

hanny, já to neříkám denně tomu samému člověku (snad jedině životu, někdy i tomu vínku, když je fakt k pomilování).

Jde mi spíš o to, jestli je toho v životě (který miluji – ten svůj) tolik, co si zaslouží – miluji tě.

hanny 2

Ty ty ty,jen abys to neříkal každej den jiné milence!

arygnoc

a proč ne?

hanny 2

To je pravda,proč ne?Když na to máš!Ale chodit do práce,sedět na Odpovědích a ještě každej den jiná milenka – to je časově náročný a to nemluvím o penězích...­....ale držím palce!

arygnoc

pracuji a jsem na netu (i na odpovědích).
milenky mám – kolegyně (a podřízené – ne, nejedná se o sexuální harašení, já jsem stydlivej kluk, jsem jenom oběť, ale příjemná).
peníze? – byli, jsou a budou. někdy míň, někdy víc.

anonym

🙂
Ary , ja jen doufam , ze ty vase kolegyne nejsou i na odpovedich !! 🙂 -iv-