Kdy jste naposledy použili vepřový bůček k vaření(pečení, smažení, vaření…) a co z toho vzniklo?

Já do sebe zrovna cpu kostičky z uzeného bůčku opečený s cibulkou a tím polité brambory a zapíjím kysaným cmarem!

Nejlepší odpověď
honza19hk

docela ses trefil, teď jsem ho dojed,ale uzenej.

Další odpovědi
dudu

Na závěr sezony jsem pro rodinu vyudil pár šrůtek masa a špeku. Jen se zaprášilo i bez dalších úprav.

gecco

Před nedávnem na paštiku, ´taktrochuprejt´ a základ do klobás…
😉
V kuchyni používám bůček běžně…
___

;
-
)

Drap

Včera. Závitky s kysaným zelím. Skvělé

arygnoc

dnes, výborný szegedín (bez „jíšky“, s chlebom, tak ako sa má).

😉

Lamalam

Dnes budu dělat bůčkovou kapsu.

Tak už je hotová, údajně chutnala. Já si dám až večer, teplý bůček moc nemusím, ale studený můžu.

Mc Merkurion

já ho v kuchyni nepoužívám,používám nádobí,naposledy jsem si ho požil jako klasiku > pečenej…

ReHu

🙂 🙂 🙂 Dnes jsem kousek koupila.
Pěkné si ho zítra upeču a pak umelu a nemažu na čerstvý žitný chlebík 🙂

zjentek

naposledy jsem bůček vařil dnes ..vzniklo z toho skvělý zobání pro sýkorky

Emefej

Naposledy si nepamatuju, ale něco nasoleného se chystá příští víkend do udírny. Bůček tam je taky.

anonym

Minulej tejden,pekl jsem bůček nakrájenej na kostky,ale kostičkama z uzeného bůčku jsem ho ještě nepolil.
To opravdu neznám.
Dáš recept?

anonym

Gecco, však víš… : -)

gecco

Šak ba…
___
Ale – chtěl bych vidět/číst přesný překlad…
😉

anonym

Myslíš zakysaný cmar?

anonym

Hezký zažívání.Bůček se cmarem,to je kombinace.

anonym

Jugare, ty víš stolici, co je dobrého. Tys ještě nejedl brambory s osmaženou cibulkou (bůčkem nakrájeným na kostičky) a zapíjel budˇ mlíkem, podmáslím, kyškou nebo kefírem? Ty určitě zapíjíš i krupici patokem tam od vás v kraji, že?

anonym

Nevím, ale kostičkama z uzeného bůčku jsem ho ještě nepolil.

anonym

Tekoucí bůčkové kostičky se dají kde sehnat?
Rád bych je vokošotoval.

anonym

Proč děláš ze sebe vola, opravdu vola!

anonym

To děláš ty,já nejsem Barbakan,to si uvědom,vole a piš dotazy,kde by to šlo chápat,jinak jsi mi o misku trolle.