Avatar uživatele
tomasstir325

Kdy jste měli poprvé kocovinu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bude se to zdát nemožné, ale nikdy jsem neměl kocovinu po požití alkoholických nápojů včetně piva a to jsem na světě bezmála 60 let.
Doplňuji:
Je rozdíl mezi kocovinou a opilostí. Kocovinu, při které by konzument alkoholu vypil koňovi kýbl, chlastal lák od okurek, bolel ho škopek, sepisoval závěť … , tak to jsem opravdu neměl. Ale ve stavu opilosti nesčetněkrát, jen ta kocovina nikde. Není umění vypít množství piva, které se proklàdá panáky a sežrat se do němoty, ale popíjet a u toho přikusovat něco dobrého, jako je uzený, pečený, vařený bůček se spoustou zeleniny a zapíjet to čistou vodou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

měsíc a čtvrt před 17. narozeninami

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Ač jsem nebyl jako dítě naprostý abstinent. Doma se dělal vaječný likér, u bábrle bylo v lochu dobré ovocné víno a semo tamo pivko jsem si také po nedělním obědě také cucl tak jsem dlouho neměl kocovinu. Ani na vojně jsem neměl potřebu konzumovat alkohol mimo vycházek a utíkat přes plot do blízké hospody kam táhla každý den parta výpitků. Poprvé jsem se zlikvidoval při narození kamarádova prvorozeného syna ve 24 letech. Heslo „kluk musí plavat aby byl zdraví“ jsem ke konci už ani neslyšel. Na pití „Štok **“ jsem se dlouho nemohl ani podívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já ve svých 16ti letech.Bydlel jsem s rodiči na menším městečku a otec byl předsedou králíkářského spolku, který každým rokem pořádal KRÁLIČÍ HODY s tancovačkou­.A protože v kulturním domě se ke stolům roznášelo pití, tak jsem byl ten co se staral o donášku piva, vína, zkrátka všeho co si kdo objednal.No a při té příležitosti mě každý dával napít z něčeho co jsem donesl na stůl.Takže pivo, víno i ten panák tam byl a já byl už v deset hodin večer jak zákon káže (tenkrát jsem ještě nevěděl, kolik toho snesu a ni, že bych neměl míchat nápoje).Takže jsem se tam parádně pozvracel, otcovi jsem udělal ostudu a pak doma po vystřízlivění byl pořádný pohovor i s fackama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Někdy ve 14 letech bratrancovi na svatbě,takže před 44 lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Asi v 17 po kupované slivovici z obchodu-to byl hnus. A Barbakan si nikdy nedal do trumpety-nevěř mu.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já už si ani nepamatuji kdy to bylo naposledy, natož poprvé 🙂

před 3792 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek