hanulka11

Kdy jste letos koupili první vánoční dárek?

Nejlepší odpověď
MacChill

ještě ani jeden

Další odpovědi
johana 56

V červenci.Dárky kipuji průběžně,nenápadně zjišťuji,co by se hodilo.

lexx

Letos nebudou, Ježíšek vyhlásil válečné hospodářství (úspory) žádný stromek, kapr ani dárky. A bude hůř…

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/249903-a-bude-hur-tak-vidi-budoucnost-vetsina-cechu.html

Terryle

Minulej týden a včera mi přišel (ze zásilkovýho obchodu). Překonávám se-jindy to řeším až od chvíle, kdy napadne sníh… :o)

Lexx: Ono tak zle nebude. Jen bude potřeba líp přemýšlet, do čeho se ty peníze dají…

Drap

V květnu, velmi výhodná nabídka na internetu. Jednalo se o elektrocentrálu

aramah

První dárek jsem koupila Mata maxi.Jo a kdy jsem ho koupila? Asi dva měsíce nazpět.Jinak už mám nakoupeno.

Nikkol

v září

Deli

První tak v září, teď už jich mám několik.

anonym

Já jsem psal Ježíškovi,aby také nezapoměl zabalit dáreček pro manželku,který jsem viděl minulý týden . A další přání pro Ježíška bude následovat postupně,ale věřím,že splní mé přání a obdarované určitě potěší.
P.S. Chcete někdo adresu na něj ?