Damiana

Kdy jste byli v životě skutečně šťastní?

Nejlepší odpověď
fcoop

Pár takových momentů,většinou prchavých, zažil snad každý.Většinou to funguje tak,že „TO“ člověk ocení,až když o „TO“ přijde.

Další odpovědi
mosoj

Ano. Určitě alespoň 1 x. A to když jsem upaloval z té vojenské školy přes celou Moravskou Třebovou na nádraží a již jsem se tam vracet nemusel !

anonym

Tato doba ještě u mne nenastala! Asi až zavřu oči!

aramah

No já jsem skutečně šťastná,kdy to bylo nej.asi při narození dětí že byli a jsou zdravé.
Při narození vnoučat,jo jsem vpohodě(zatím)

led

Celý život hľadám to šťastie a celý život ho nachádzam. Všetko záleží od pohľadu, treba žiť pozitívne.
Dožila som svoj súčasný vek – nie je to šťastie?
Mám deti,ktoré vyrástli a osamostatnili sa – nie je to šťastie?
Mám dobrého, miľujúceho manžela – nie je to šťastie?
Mám kde bývať, mám prácu – nie je to šťastie?
Mám rôzne záujmy, ktorým sa môžem venovať – nie je to šťastie?
Môžem prispievať do Odpovědi.cz, kde som dosiahla až zlato – nie je to šťastie?
Zatiaľ dokážem myslieť – nie je to šťastie?
a takto by som mohla nachádzať pozitíva života strašne dlho.
Doporučujem heslo dňa: Nefňukať, ži svoj život pozitívne

Illines

Ze jsem ustala v zivote,to co zivot prinasi,prioritou je pro mne svoboda a byt svou.Tak jsem stastna uz mnoho let.

poa.li

Když jsem si uvědomil, že život je jen jeden a žádný okamžik se nevrátí…

jendahun

V dětství,když jsem jezdil na prázdniny k babičce,asi deset let kdy jsem jezdil na kole po republice a poznal manželku,okamžiky v přírodě,v práci v lese,když svítí slunce a zpívají ptáci,nebo najdu krásný vyvýšený výhled do krajiny.Fascinují mě výhledy do modravých dálek – to zažívám nirvánu.

Drap

Už několikrát, při různých příležitostech. Ovšem tento čas je dosti pomíjivý a brzy ho opět vystřídá tvrdá realita života.
Asi to tak má být.

tekumseh

Když jsem se konečně rozvedl..:-).

veruska

Co je skutečné štěstí?Zdraví,lás­ka,fungující rodina,nebo hezká dovolená?Když jsem někdy něco takového pocítila,tak hned vzápětí přišel opak.Tak nějak se mi to vyvažuje.

hanulka11

já jsem šťastná, když vidím , že moji blízcí jsou šťastní

RyuzakiKate

Muška jenom zlatá… a hned odletí. Hm, bohužel ten pocit štěstí netrvá dlouho a je třeba se naučit si ho udržet a radovat se každý den i z maličkostí. Teď mám důvod k úsměvu každý den, když vidím venku tající sníh a slyším zpívat ptáčky :)
Jinak skutečně šťastná jsem vždycky, když má někdo zájem o přátelství se mnou… Jakože toho moc nebylo a ani není…

SimakPida

Když jsem prožíval svoji prvni lásku:)btw.zatim jedinou :D