Kdy jsou vlastně volby?

Kdy jsou vlastně volby? A přišly už do schránek volební lístky?

Nejlepší odpověď
kropitko

28.5.-29.5.2010.,taky mi nic nepřišlo

Další odpovědi
Jahoda

Datum napsala kolegyně a já jen dodám, že ani mně nic do schránky nepřišlo..

Michal

V pátek a v sobotu.Je to divné,že vám nic nepřišlo,my máme volební lístky asi tři dny už doma.Datum máte napsán.Lístky přijdou na poslední chvíli.

annas

Také ještě nemáme volební lístky. Hledala jsem, do kdy je má volič dostat. Dodání hlasovacích lístků voličům – ze zákona lhůta do 25.5.2010. Takže je ještě čas.

ReHu

To Michal – ve kterém kraji, poř, okrese jsi?
My je také ještě nemáme.