Michal Kole

Kdy jsou dušičky? Co lze levného na hřbitov babičce koupit, abych nemusel litovat peněz, když to někdo ukradne?

Odpovědi
M.

U nás je vždy hrob zaplaven svícny se svíčkami, nějaký ten věneček, kytka a máme tam takovou tu „kasičku“, kde máme sošku andělíčka. :)
Doplňuji:
A jsou 2. listopadu.

Natty*

Pokud by někdo z hrobu tvé babičky ukradl něco, co jsi jí k dušičkám koupil, nemělo by ti být líto „utracených peněz“, ale spíše té věci, nemyslíš? Jinak co se na hroby kupuje tak strašně drahé, že by bylo nutno litovat peněz? Na hroby dáváme většinou věnce, kytice, svíčky nebo různé ozdoby hodící se k podzimnímu období. V květinářství určitě najdeš něco, co ti padne do oka!!