Kdy jít znovu ideálně na barvu?

Ahoj, už to bude měsíc a týden, co jsem si nechala dát novou barvu. Je to barva marshalla (něco jako fialovo-červeno-hnědá). Odstín je dokonalý,jen je problém v tom, že již po měsíci zůstane pouze tmavě hnědá. Tak si říkám, že bych se na pátek objednala znovu? Nějaké zkušenosti? Přežijou to moje vlasy? Odrosty zatím cca 1 – 1,5…vlasy jinak moc nezatěžuju. Žehličce se snažím oproti mým studentským létům vyhnout a fén používám většinou jen sem tam na dosušení…takže vlasy nemám v tak katastrofálním sta­vu.

PS: otázka byla myslím dost jasně stylizovaná a ptám se, kdy znovu ideálně barvit. Nepotřebuju slyšet odpovědi morálního kázání typu „již nebarvit“

Děkuji vám

Odpovědi
nyjono

Většinou se chodí na dobarvení po 6 týdnech. Může se klidně i po 4 týdnech, když je barva tmavá jsou vidět odrosty.
Pokud je používaná barva kvalitní, šetrná, bez kysličníku, tak to vlasům až tak moc nevadí.
Potíž je spíš často v tom, že někde přijde dobarvení i na 1000 Kč nebo vice a na to každý nemá.

Stingo

Když jde o tmavší barvu, tam si myslím, že častější barvení nevadí.