Avatar uživatele
Danielblack

Kdy jí to říct?

Poznal jsem jednu holku a zatím si s ní jen píšu, protože bydlíme daleko od sebe. Hrozně se mi líbí a moc jsem se do ní zamiloval a nevím za jak dlouho jí to říct. Poradíte? Alespoň přibližně.
Doplňuji:
Omlouvám se za nedostatečné informace. A doplňuji co je třeba. Je mi 15 let a jí též. Jdeme do stejného města na střední školu. Bydlime od sebe priblizne 50 km.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Většinou je čas vyznat se ze svých citů v okamžiku, kdy si uvědomíš jejich opravdovost. Srdce Ti napoví správný okamžik. Jen to neodkládej tak dlouho, že si slečna zatím stihne najít někoho jiného.
Držím palce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Braník

Musíš uznat sám,kdy přijde ta vhodná chvíle,ale bud především upřímný a řekni jí to tehdy,kdy uznáš sám za vhodné,že je ta příhodná doba.
Doplňuji:
držím ti palce,at ti to vyjde

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

No predne rict ji to muzes …ale chlape moc jsi nam toho nerekl a jak tak koukam tak narazis hned na par problemu a to zavaznejch …ono to netu vypada naherne a proste ale realita je jina … tim te nechci odrazovat …chapu ze internet lidi dokaze zblizit a tak slovicka jsou take fajn…jenze ty budes jeste mladej co ?…A pokud je ti prez dvacet tak ti s prominutim zamrzla puberta …;D ..Sam rikas ze bydlite daleko …vztahy na dalku dost dobre nefunguji ..ale to muze byt individualni uznavam jenze vetsinou fakt nefachci …popremyslej nadtim esli to ma vubec cenu a nejakou budoucnost …a porozhledni se po slecne ktera bydli pobliz je z masa a kosti ne jen pismenko a obcas navsteva ty u ni nebo ona u tebe ..:D …v nejlepsim pripade vam to vyjde a tom horsim se budete trapit oba ......ale k tve otazce …je v podstate jedno kdy ji to reknes ;D ted nebo za rok ..pokud to citi stejne tak nezalezi kdy ani kde …;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud to tak opravdu cítíš, zkuste si domluvit osobní setkání a řekni jí, jaké city k ní chováš.Samozřejmě jí to můžeš i napsat, ale vyznání přece jen vyzní lépe podané slovně, než písemně. Zde za jak dlouho neplatí, čím dříve, tím lépe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek