Kdy jí to říct?

Poznal jsem jednu holku a zatím si s ní jen píšu, protože bydlíme daleko od sebe. Hrozně se mi líbí a moc jsem se do ní zamiloval a nevím za jak dlouho jí to říct. Poradíte? Alespoň přibližně.
Doplňuji:
Omlouvám se za nedostatečné informace. A doplňuji co je třeba. Je mi 15 let a jí též. Jdeme do stejného města na střední školu. Bydlime od sebe priblizne 50 km.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Většinou je čas vyznat se ze svých citů v okamžiku, kdy si uvědomíš jejich opravdovost. Srdce Ti napoví správný okamžik. Jen to neodkládej tak dlouho, že si slečna zatím stihne najít někoho jiného.
Držím palce.

Další odpovědi:

Bronzový

Musíš uznat sám,kdy přijde ta vhodná chvíle,ale bud především upřímný a řekni jí to tehdy,kdy uznáš sám za vhodné,že je ta příhodná doba.
Doplňuji:
držím ti palce,at ti to vyjde

Zlatý

No predne rict ji to muzes ...ale chlape moc jsi nam toho nerekl a jak tak koukam tak narazis hned na par problemu a to zavaznejch ...ono to netu vypada naherne a proste ale realita je jina ... tim te nechci odrazovat ...chapu ze internet lidi dokaze zblizit a tak slovicka jsou take fajn...jenze ty budes jeste mladej co ?...A pokud je ti prez dvacet tak ti s prominutim zamrzla puberta ...;D ..Sam rikas ze bydlite daleko ...vztahy na dalku dost dobre nefunguji ..ale to muze byt individualni uznavam jenze vetsinou fakt nefachci ....popremyslej nadtim esli to ma vubec cenu a nejakou budoucnost ...a porozhledni se po slecne ktera bydli pobliz je z masa a kosti ne jen pismenko a obcas navsteva ty u ni nebo ona u tebe ..:D ...v nejlepsim pripade vam to vyjde a tom horsim se budete trapit oba ......ale k tve otazce ...je v podstate jedno kdy ji to reknes ;D ted nebo za rok ..pokud to citi stejne tak nezalezi kdy ani kde ...;)

Zlatý

Pokud to tak opravdu cítíš, zkuste si domluvit osobní setkání a řekni jí, jaké city k ní chováš.Samozřejmě jí to můžeš i napsat, ale vyznání přece jen vyzní lépe podané slovně, než písemně. Zde za jak dlouho neplatí, čím dříve, tím lépe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.