Avatar uživatele
cpt.Hellghas

Kdy je vhodnější nechat se tetovat?

Zdravím.
Měl bych takový dotaz ohledně tetování.
Dobrý podvečer,
mám v plánu několik větších tetování na různá místa na těle, ale nevím ve který čas by bylo nejvhodnější si je nechat udělat aby nedošlo k přílišným deformacím.

Jde mi o to že jsem sportovec, a na závody hubnu na přesnou váhu, poté však naberu během měsíce nebo 2 tak 14 KG ve svalech i trochu tuku a takhle je to každý půlrok. Tak jestli když se nechám tetovat v době kdy budu na minimálce, tak aby se kérky nějak příliš nezdeformovali a naopak.

Děkuji všem za odpověďi. =)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejvhodnější by asi bylo nenechat se tetovat. Pokud ale přece, poradil bych se přímo ve studiu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

:D…tak to jsem tady jeste nikomu nerekl.. ale vse je jednou poprve…takze
.............­.............­.............­.............­.no comment......­.............­.............­.............­.............­........

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ministri

Tak se nechte tetovat tak nějak na prostřední váze, spíš blíže k té stabilní. Nevím, kolik Vám je, ale počítal bych s tím, že ještě budete přibírat, hlavně poté, co přestanete jezdit na závody, já takhle nabral trvale 20 kg. Teď už to nevyběhám ani v pláštěnce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chceš následovat Franze?? Neznáš vlastní skutečnou hodnotu, že potřebuješ tyhle „ozdoby“??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví