kokoska852

Kdy je ten správný čas začít nakupovat vánoční dárky?

Nejlepší odpověď
strapanka

Ja ich nakupujem zvycajne uz priblizne od maja – nezatazi to penazenku a nemusim sa trapit s vymyslanim. Skratka ked vidim nieco, co sa niekomu z rodiny fakt hodi, kupim to a odlozim na Vianoce. Fakt vsak je, ze na Vianoce mam najvacsi problem s tym, kde som ktory darcek schovala 🙂

Další odpovědi
anonym

Správný čas je kdykoliv. Někdy začnu nakupovat dárky začátkem prosince a jindy až po svátcích.
Doplňuji:
Také se dívám jestli nemám doma něco hezkého, co bych mohla darovat, tak toho často ani moc nekoupím.

lukas.zmizik

dárky přece nosí ježíšek?

preteq

Jak má člověk náladu. Dřív jsem nakupoval poslední dva dny před vánocema a to bylo maso. Ted většinou vybírám na netu a tam to jde rychleji. už mám sví oblíbené eshopy a když už nevím coby, tak www.vanocni-darky.cz to jistí. tam se něco dá nalézt vždy.