Sarrow

Kdy je podle vás muž v nejlepším věku?

Nejlepší odpověď
annas

Nejlepší věk na co, podle jakého kritéria.......
Záleží také na věku ženy .Pro mladou zlatokopku třeba od 80 roků a výš …
Je to individuální, podle toho, kdo to tvrdí a o kom to tvrdí … žena o muži, či muž o sobě – pak je to tehdy, když ho chytne druhá míza ..
Někdo je mladý stařec, jiný je ve staří mladík, i když matrika je matrika …
Možná když muž přestává machrovat a dělat ze sebe chytrého a považovat se za ředitele zeměkoule …
Když může chodit a je relativně zdravý …
atd.

Nedá se jednoznačně odpovědět, každý věk má svá plusy či mínusy …

Další odpovědi
fcoop

Na pustém ostrově ztroskotají čtyři muži ve věku dvacet, třicet, čtyřicet a padesát let. Když ostrov prozkoumají, zjistí, že na vedlejším ostrůvku podobně ztroskotala skupina krásných žen. Dvacetiletý muž neváhá a navrhuje ostatním: Chlapi, pojďte, doplaveme tam a budeme se s nimi celé dny milovat! Třicetiletý muž na to povídá: Kdepak! Doplaveme tam, pomilujeme se s nimi a hezky v klidu doplaveme zpátky sem. Čtyřicetiletý muž přemýšlí: Vždyť by ale mohly ony doplavat sem, ne? Nakonec se zděšeně ozve padesátiletý muž: Ježíšmarjá, támhle sem už jedna plave!

Podle amerických psychologů existují dva hlavní důvody, proč muži tráví večery v barech a oddávají se alkoholu. Buď nemají ženu, nebo ji naopak mají.

Těsně před usnutím povídá žena svému manželovi: „Nemohl by si mi také někdy říct pár hřejivých slov?“ Manžel ani nemrkne a odvětí: „Infrazářič, léto, slunce, radiátor.“

Víte, jak se říká ženě, která každou noc ví, kde je její muž? .............­.vdova.

Tak nějak.

anonym

Jakmile je i jemu jasné, že je muž – a pak skoro do smrti.
😉
Chlapi jsou „v nejlepším věku“ furt.

petra15

18 az 35…:)

zjentek

když už nechce nic z toho, co by podle okolí měl chtít :o

marci1

Muž ? Od 15 do .......nekonečna ! Alespoň se tak stále cítí. 🙂

Lamalam

Všichni chlapi jsou pořád kluci, takže jsou v nejlepším věku celý život.

mosoj

Jak pro koho. Pro někoho to může být 5 min před smrtí.

kia

No přece v tom mém. 🙂

Reezo

Já osobně si myslím, že je to podle toho jak to ten člověk cítí.

zjentek

lamalam: tos myslela jenom svobodný, žé?

Sůwa

Tak dvacet let po smrti a to si ještě nejsem jista. Tohle jsi ale asi číst nechtěl, že?

zjentek

sůwa: tos myslela v nejlepším věku pro tebe, né?

gagaga

me je jedno v jakem je veku … jen by mel byt gay, nebo impotent
:p

  • iv-

petra15

(no to by bylo hrozné…:-))

gagaga

v 50 to uvidite peti stejne jako ja :)

mosoj

iv: ještě chvilku a už ze mne ten impotent bude .

gagaga

tak drzim vasi pani palce, at je to co nejdriv ! :p

zzzzz

🙂 -iv- vy zase perlíte 😁