Kostka0

Kdy je optimální si udělat cheat day?

Za jakou dobu? 1 za týden? 1 za 2 týdny? A přibírá se po něm?

Odpovědi
ivzez

Nikdy.
Optimální je nedržet žádnou „hubnoucí dietu“.

da ny

Když už to tedy musí být..... :
🙂
Zde jeden z „návodů“
„Pokud se tedy člověk dlouhodobě stravuje správně, tak je cheat day určitě vhodné jednou týdně nebo jednou za čtrnáct dní zařadit, jelikož se v tento den vyplaví nezvyklé množství leptinu. Pro tělo je to šok, a vzniká tak větší citlivost na tento hormon, což je žádoucí. Nastartuje se tím váš metabolismus, vaše libido i vyplavování dalšího důležitého hormonu dopaminu,“ popisuje odborník."
https://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/diety-a-hubnuti/43082-hubnuti-se-zastavilo-zkuste-si-naordinovat-cheat-day