postcd

Kdy je nejméně lidí na nákupech?

jde mi hlavně o nákupní centra v kterých je více obchodů, v kterých denních hodinách a dnech?
Doplňuji:
ne v nočních hodinách. noční hodiny jsou pro mě 22:00 – 06:00

Odpovědi
anonym

V libovolný den okolo 3:00…
V jiný čas do Tesca nelezu. No – já tam moc nelezu ani tak – Tesco je dost děsný…
:D
Doplňuji:
V tom případě v ´krajních´ tebou zmíněných hodinách – tedy těsně po 6:00 a těsně před 22:00…
😉
No – a ještě je tam málo lidí, když se hraje nějaký ´významný´ zápas v hokeji, fotbale apod.
😉

marci1

Samozřejmě tak mezi 22–6 hod. noční. Také před výplatami a asi tak v úterý a středu ( pokud nejsou akce ).

www

Těžko odpovědět bez znalosti místních (tvých) podmínek.
Jsou lokality, kde se chodí nakupovat většinou ráno, jinde v poledne a tam zase večer.
Toto si musíš proto vysledovat sám !

led

Hneď po otvorení (ráno) predajne, pokiaľ tam nie je nejaká zľavová akcia.

ahold

Z vlastní zkušenosti: Když běžel v Tv Major Zeman , nebo důležitý zápas v hokeji, nebo ve fotbalu.

honza19hk

zásadně chodím nakupovat žrádlo v noci což je u mě třeba ve dvě,což je ideální doba,téměř nikdo tam není.