Pokročilý

Kdy je nejlepší začít sexuální styk s partnerem?

Po určité době chození by k sexu samozřejmě mělo dojít. Někdo na to vlítne hned na prvním rande, někdo chce sex až po svatbě...každý jsme jiní. Pro mě je ideální doba cca tři měsíce. Jak to máte vy? Kdy by bylo nejlepší začít, aby to nevypadalo nevhodně? Jak na to pohlížíte? Názory, poznatky, za cokoliv budu ráda, děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nikdy bych neřešil, jestli to PRO OSTATNÍ vypadá nevhodně. Já třeba mám vznešené ideály a představa sexu s někým úplně cizím (tj. na prvním rande) mi přijde šílená. No ale hodně lidí to tak teďko dělá, takže kdo je divnější, že?

Další odpovědi:

Bronzový

Sexuální styk není určen pravidly a podmínkami. Pokud se jedná o čistě technickou záležitost, můžete třeba na první schůzce, za týden, kdykoli. Podstatné je poznat partnera, zda ta chvíle s ním strávená stojí za to. Jde partnerovi jen o vlastní styk, nebo o něco jiného. Někde jsem četl, že sexuální styk je vyvrcholení, kdy pro muže se žena nestává jen samicí, ale královnou. A nedívejte se na nějaké normy, věk, zkušenosti atd. To je otázka citu a ne kalendáře.

Stříbrný

Souhlasím s Česílkem:
Nejvhodnější je doba, kdy chtějí oba.

Stříbrný

Mám občas takové období, u feny by to bylo "hárání", tudíž u mne to je v tento moment.

Diskuze k otázce

anonym

jen pokud chteji oba

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.