Kdy hodnotíte zajímavost otázky?

Zajímalo by mě, kdy se rozhodnete hlasovat pro otázku jako zajímavou. V jakém případě hodnotíte a kdy třeba ne, jaká otázka je pro vás zajímavá a která ne? Berete to podle svých vlastních znalostí, nebo o celkové zajímavosti i z pohledu dalších lidí, kteří by se o odpověď oné otázky zajímali?

Nejlepší odpověď
radce

Musí mne zaujmout…
Musí být odborná nebo inteligentní nebo vtipná…
Nesmí to být ikskrát omílané téma…
… pak někdy kliknu…

Další odpovědi
zzzzz

Pokud mě zaujme, tak ji dám bodík. Ráda dávám bodíky těm zábavným, bez humoru se totiž nedá žít. 🙂

www

Beru a hodnotím to tak, že buď mne otázka zaujme z hlediska „odborného“, nebo všeobecného.
Jak opravit to či ono není sice moje parketa, ale třeba to mám doma a tím otázka zaujme, je zajímavá stejně jako například neznámý recept na.. 😉

mosoj

Tady se boduje za

  1. tak ja píšete, otázka je pro vás opravdu zajímavá. ( za chvilku budete podezřelá).
  2. Uživatel co položil otázku vám přizvukuje je vám sympatický , v privátní poště si rozumíte a domlouváte se.. Navzájem si dáte

bod, kdyby to byla kravina sebevětší.

  1. Po česku na just – ať ty ostatní ještě více naštvu !
  2. Patřím do některého z fanklubů, ve kterém se boduje navzájem padni komu padni.

Jste asi nová. Takže přeji dlouho svěží mysl a mějte na paměti, pokud toho náhodou více víte již jste podezřelá a protože vykukujete z řady, musíte dostat přes nos a jste opvrženíhodný všeználek.
Doplňuji:
Potom se zde vyskytovali ( nevím jestli ještě vyskytují) jedinci, kteří mají dva nicky a navzájem sami sebe se hvězdičkují, bodují a já nevím co ještě .......

Drap

Nemám na to klíč. Která se mi líbí, je zajímavá, nebo pobaví, dostane palec