Avatar uživatele
anonym

Kdy hodnotíte zajímavost otázky?

Zajímalo by mě, kdy se rozhodnete hlasovat pro otázku jako zajímavou. V jakém případě hodnotíte a kdy třeba ne, jaká otázka je pro vás zajímavá a která ne? Berete to podle svých vlastních znalostí, nebo o celkové zajímavosti i z pohledu dalších lidí, kteří by se o odpověď oné otázky zajímali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, radce před 4158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
radce

Musí mne zaujmout…
Musí být odborná nebo inteligentní nebo vtipná…
Nesmí to být ikskrát omílané téma…
… pak někdy kliknu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Pokud mě zaujme, tak ji dám bodík. Ráda dávám bodíky těm zábavným, bez humoru se totiž nedá žít. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Beru a hodnotím to tak, že buď mne otázka zaujme z hlediska „odborného“, nebo všeobecného.
Jak opravit to či ono není sice moje parketa, ale třeba to mám doma a tím otázka zaujme, je zajímavá stejně jako například neznámý recept na.. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tady se boduje za

  1. tak ja píšete, otázka je pro vás opravdu zajímavá. ( za chvilku budete podezřelá).
  2. Uživatel co položil otázku vám přizvukuje je vám sympatický , v privátní poště si rozumíte a domlouváte se.. Navzájem si dáte

bod, kdyby to byla kravina sebevětší.

  1. Po česku na just – ať ty ostatní ještě více naštvu !
  2. Patřím do některého z fanklubů, ve kterém se boduje navzájem padni komu padni.

Jste asi nová. Takže přeji dlouho svěží mysl a mějte na paměti, pokud toho náhodou více víte již jste podezřelá a protože vykukujete z řady, musíte dostat přes nos a jste opvrženíhodný všeználek.
Doplňuji:
Potom se zde vyskytovali ( nevím jestli ještě vyskytují) jedinci, kteří mají dva nicky a navzájem sami sebe se hvězdičkují, bodují a já nevím co ještě .......

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám na to klíč. Která se mi líbí, je zajímavá, nebo pobaví, dostane palec

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek