Kdy hodnotíte zajímavost otázky?

Zajímalo by mě, kdy se rozhodnete hlasovat pro otázku jako zajímavou. V jakém případě hodnotíte a kdy třeba ne, jaká otázka je pro vás zajímavá a která ne? Berete to podle svých vlastních znalostí, nebo o celkové zajímavosti i z pohledu dalších lidí, kteří by se o odpověď oné otázky zajímali?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Musí mne zaujmout...
Musí být odborná nebo inteligentní nebo vtipná...
Nesmí to být ikskrát omílané téma...
... pak někdy kliknu...

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud mě zaujme, tak ji dám bodík. Ráda dávám bodíky těm zábavným, bez humoru se totiž nedá žít. :-)

Zlatý

Beru a hodnotím to tak, že buď mne otázka zaujme z hlediska "odborného", nebo všeobecného.
Jak opravit to či ono není sice moje parketa, ale třeba to mám doma a tím otázka zaujme, je zajímavá stejně jako například neznámý recept na.. ;-)

Zlatý

Tady se boduje za

a) tak ja píšete, otázka je pro vás opravdu zajímavá. ( za chvilku budete podezřelá).

b) Uživatel co položil otázku vám přizvukuje je vám sympatický , v privátní poště si rozumíte a domlouváte se.. Navzájem si dáte
bod, kdyby to byla kravina sebevětší.

c) Po česku na just - ať ty ostatní ještě více naštvu !

d) Patřím do některého z fanklubů, ve kterém se boduje navzájem padni komu padni.

Jste asi nová. Takže přeji dlouho svěží mysl a mějte na paměti, pokud toho náhodou více víte již jste podezřelá a protože vykukujete z řady, musíte dostat přes nos a jste opvrženíhodný všeználek.
Doplňuji:
Potom se zde vyskytovali ( nevím jestli ještě vyskytují) jedinci, kteří mají dva nicky a navzájem sami sebe se hvězdičkují, bodují a já nevím co ještě .......

Zlatý

Nemám na to klíč. Která se mi líbí, je zajímavá, nebo pobaví, dostane palec

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.