Cenobita

Kdy dosáhne Internet sebeuvědomění si sebe sama, jako toho dosáhl Skynet?

… odhadem rok?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Skynet

Nejlepší odpověď
MK44

Toho Internet nedosáhne. Skynet byl program a to Internet není. Nemůžu ovšem vyloučit, že se na Internetu takový program vyvine. Možná sám od sebe třeba na základě nejakého malwaru. Vzhledem k tomu, že se bude sebeuvědomovat na základě informací, které jsou po Internetu dostupné, je nevyhnutelné, že to bude naprostý idiot. A takový to, co Skynet, nezvládne.
😉