Kdy další dítě po laktační psychoze?

Prodělala jsem L.psychozu a léčila jsem se zhruba měsíc,měla jsem určitě déle,nicméně jsem léky vysadila a zkusila to bez nich,překvapilo mě že nemoc úplně vymizela a jsem v pořádku,nyní je synovi rok,po jak dlouhé době doporučujete další dítě a jaka je šance že ji chytím znovu a kdyby ano bylo by možné kojit s léky(jestli nějaké existují slyšela jse že ano)?děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
panenka

L.PSYCHOZU můžeš dostat já ti radím jako laik ale podle mně bys ještě měla s druhým dítětem počkat já mám děti 3 po 3 letech a je to lepší umí to chodit,řekne si co chce sama sebe se zeptej jestli nebude lepší si opravdu počkat sama máš roční mimčo a musíš vědět jaké to je se starat o ročního chlapečka a kdyby jsi měla mít ted ještě jedno no nevim nevim jak bys to zvládala.něco je pokud máš hlídání při ruce a víš že ti můžou kdykoliv v rodině pomoci.záleží jak se rozhodneš ty ale první popřemíšlej než do něčeho takovéhoto pudeš znovu léky samozdřejmě existujou im o nich ale název neznám to by ses musela obratit na doktora a poprosit ho o radu

Další odpovědi
anetadela1

Já bych s dalším miminkem taky ještě počkala, tak 1 – 1,5. Ale nemyslím si, že když jste ji prodělala u prvního dítěte, tak ji musíte mít i u druhýho. Podle mě už budete vědět co vás čeká a budete se na druhý mimčo moct v klidu připravit. A s lékama by vám určitě poradil lékař.