bolak

Kdy chodíte spát?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jiná odpověď

To víš, já ti to prozradím a zase budou řeči že tady jenom sedím jako socka !

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Uplně nepravidelně

briketka10

Jiná odpověď

někdy ve 12 až v 1 hodinu což je málokdy
většinou ale až před svítáním dívám se na
filmy zakutaná v dece a popíjím čaj, nebo
kávu všude tma a já teprv zhasínám ☺

quentos

Jiná odpověď

Jak kdy. Většinou musím na sedmou – někdy „až“ osmou do práce, tož se snažím bejt před půlnocí v posteli; jakmile ovšem vstávat nemusím – třeba o víkendu nebo když se mi poštěstí a odpadnou mi v práci ranní hodiny – , tož si s chutí zaponocuju a jdu spát mezi druhou a třetí ráno. V pozdních nočních hodinách se mi zas paradoxně nejlíp překládá. No a čestnou výjimkou jsou tak jednou o měsíce scrabblový turnaje, to většinou musím vstát řpřed čtvrtou ráno na vlak, ale paradoxně se vykopu z postele rychlejc, než když musím na sedmou do práce ;{)>
Doplňuji:
*jednou do měsíce, překlep – nebo spíš „nedoklep“

tom004

Jiná odpověď

Jak kdy. Klidně večer v devět, nebo ve tři ráno. Záleží na náladě. Ale ráno vstávám pravidelně mezi 5 – 5.30 a je úplně jedno v kolik jdu do spát.

hanulka11

Jiná odpověď

Doplňuji:
když se mi chce a jak si tělo žádá:D:D
někdy brzy a jindy flámuju

aramah

Jiná odpověď

Je to divné ale nějak se mi to protahuje, dnes jsem šla spát vpůl čtvrtýé :D

hanny 2

Jiná odpověď

Většinou kolem půlnoci.

Damiana

Jiná odpověď

Když už se nudím a chci trochu pokecat s kámošem.:-)
http://i21.pho­tobucket.com/al­bums/b300/spa­cemonkey_fg/Mo­re%20Random%20Pic­s/Fred12.jpg

manon

Před svítáním

když zakokrhá první kohout, přece :) Hodina duchů právě přichází…

A kúúrnííík, vypadá to, že mám tělo :) Tak to asi půjdu dnes spát jako obyčejný smrtelník před půlnocí :) To jsou ta zaklínadla – někdo tady poplete půnoc s půlnocí a průser je hotov… Kúúúrníík šopa!!!
Nebo tady snad někdo pronesl „Věř, však komu věříš měř?“ :)

Beer4Real

Před svítáním

jakmile vyleze jitřenka na obzor já zalézám pod peřinu :)

M.

Před půnocí

honza19hk

Po půlnoci

Mc Merkurion

Jiná odpověď

Doplňuji:
většinou před polednem…

anonym

Jiná odpověď

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-obvykle-spat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-spat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-nejcasteji-chodite-spat

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-spat-a-vkolik-vstavate

Rocker

Před půnocí

Doplňuji:
Chodím mezi 23.-24 hodinou,v pátek a v sobotu lepím asi do dvou ráno modýlky,když už se mi u toho začnou zavírat oči,jdu spát.

Orange

Před půnocí

Fienir

Kolem desáté

Poklička

Kolem desáté

Linduš

Před půnocí

Jak kdy, mám dny, kdy jdu spát klidně už v 7 večer (to hlavně teda v zimě) a pak mám zas dny, kdy jdu spát třeba ve 3 … (když teda nehledím na to, že se občas vracím z víru velkoměsta až za svítání :D )

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Do postele zalezu zpravidla před 23 hodinou – někdy i později, ale usínám mezi tou hodinou před půlnocí až šestou hodinou ráno. Nejčastěji ovšem kolem druhé ráno. Co se probuzení týká, tak také různě. Někdy usnu v půlnoci a probudím se v poledne a jindy ve čtyři ráno a v osm nebo i sedm hodin jsem už vzhůru.

Klára K.

Kolem desáté

anonym

ve 22.00 .. a kdyz hodite jeste anketku, v kolik vstavame.., tak tam vam napisu i to .. ! :)
a Dr.akula najde zase 27 odkazu .., tak sup, at mam co delat a nenudi se ! :)

  • iv-

bolak

pokud neotravuje s nějakým podváděním a porušováním zákonů o ochraně informací tak mi to nevadí :)

anonym

:) aby jste jeste nakonec nebyli nejlepsi kamosi .. !!
rok se s rokem sejde a budu pomlouvat s ocko ja vas dva ! :)

briketka10

  • iv- si mě rozesmála, protože

si stahuju film Draculu, jak měl
bolak otázku jestli věříme na
prokletí a tak jsem si na něj
vzpomněla a už jedu :DD

bolak

no, dyť to už snad jsme ne? jednou to tu dokonce někde psal, že mě má za kamaráda :))

anonym

neverte mu !! me taky psal, ze si me vezme ! ))

johana 56

Jiná odpověď

Záleží na tom,jaká melodie zní : jednou je to „včera z večera..“,podruhé zase „až ráno..“

Vidím,že tři vtsvy zabraly. Ať žijí duchové!!!

manon

Teda je třeba říct, že zabraly :) Ani mne tak nespoutaly, jako upoutaly :) Kouzla, kouzla, kouzla. Ve vašem případě, dámy, mám na mysli kouzlo osobnosti :) (platí nejen pro Johanu…však vy už víte které…)

johana 56

Děkuji.

„Luk se láme,když je napjatý,
ale duše ztrácí své síly nečinností.“(Plů­tarchos)

anonym

johanko, a co kdyz v utery hraji : vcera nedele byla … ? :)

johana 56

Tak to záleží na okolnostech a konstalaci hvězd.Občas už se stane,že přemýšlím,co je za den.A v pátek (nešťastný to den)se snažím nevyhledávat vodníky,v kanafasu je to jistější.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-obvykle-spat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-spat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-chodite-spat-a-vkolik-vstavate
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolik-hodin-nejcasteji-chodite-spat